Qaqwqwrqw

Michał Rachoń dostał nowy program w TVP. "Jedziemy"

Dziennikarz znany z emitowanego na antenie TVP Info "Minęła 20" poprowadzi swój autorski program. "Jedziemy" będzie nadawany od poniedziałku do czwartku o 7 rano. Program ma zadebiutować w ramówce TVP Info na początku czerwca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Rachoń poprowadzi nowy program "Jedziemy"
Michał Rachoń poprowadzi nowy program "Jedziemy" (East News, Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER)
Qaqwqwrqw

Michał Rachoń pozostanie prowadzącym "Minęła 20" oraz "Woronicza 17" emitowanych na samej antenie. Nazwa nowego programu "Jedziemy" nawiązuje do zwrotu używanego przez prowadzącego, który poprzedza główną część "Minęła 20"

Dziennikarz wraca do łask po kilkutygodniowej przerwie. Na początku tego roku Rachoń na kilka tygodni zniknął z anteny - przypomina "Presserwis".

Rachoń zawieszony za "Plastusie"

Qaqwqwrqw

Razem z wydawcą został zawieszony za pokazanie kontrowersyjnych "Plastusiów" Barbary Pieli. Animacja szydziła z Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz. Internauci zarzucali autorce posługiwanie się antysemickimi stereotypami. "Każdy musi mieć drugą szansę, nawet jeśli popełnił błędy" - mówił po powrocie Rachonia prezes TVP Jacek Kurski.

Zobacz także: Lichocka: wszyscy dziennikarze powinni bronić Rachonia

Prowadzący mógł mieć też problemy ze względu na swojego gościa z programu "Minęła 20". Występujący w nim co czwartek Wojciech Cejrowski został zdjęty z anteny po tym, jak ostro skrytykował Jarosława Kaczyńskiego.

Qaqwqwrqw

Michał Rachoń pracuje w TVP od 2016 roku. Wcześniej występował na antenie Telewizji Republika.

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw