Trwa ładowanie...
d3h8a5f

Michał Dworczyk ostro o debacie w PO. Powiedział o Andrzeju Dudzie

W przedwyborczej debacie Platformy Obywatelskiej konkurowali ze sobą wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Po wydarzeniu nie szczędził im krytyki szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kidawa-Błońska i Jacek Jaśkowiak.
Małgorzata Kidawa-Błońska i Jacek Jaśkowiak. (Forum)
d3h8a5f

Michał Dworczyk stwierdził, że debata "po raz kolejny boleśnie obnażyła braki merytoryczne i programowe tej formacji". Jego zdaniem Polacy nie usłyszeli na niej żadnej konkretnej oferty.

"Debata kandydatów w prawyborach PO po raz kolejny boleśnie obnażyła braki merytoryczne i programowe tej formacji. Nie było tam żadnej konkretnej oferty dla Polaków” – napisał na Twitterze szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Dodał, że "prezydent Andrzej Duda to zupełnie inna liga".

Takich opinii było w sobotę dużo więcej. "Jedyne, co ta debata pokazuje, to jak bardzo PO jest nieprzygotowana na wybory prezydenckie" - pisali komentatorzy i dziennikarze.

d3h8a5f

Patryk Słowik z "Dziennika Gazety Prawnej" dodał, że w dyskusji padało wiele banałów w stylu: "Trzeba rozmawiać, trzeba słuchać ludzi".

"Wiem, wiem. Sondaże pokazują, że Polacy łakną przekazu jedności i zasypania podziałów. (...) Przekaz 'dla PiS Trybunały i więzienia, a dla jego wyborców miłość i zgoda' trochę mi się rozjeżdża" - stwierdził z kolei Konrad Piasecki z TVN.

Partyjne prawybory w PO, które poprzedziła debata, odbędą się 14 grudnia.

d3h8a5f

Zobacz, jak wyglądała debata w KO:

Tragedia w Szczyrku. Burmistrz komentuje ze łzami w oczach

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3h8a5f

Podziel się opinią

Share

d3h8a5f

d3h8a5f
Więcej tematów