Trwa ładowanie...
zbigniew ziobro

Miał zlecić zabójstwo Zbigniewa Ziobry. Wiadomo, jak wpadł

Jan S. po pół roku poszukiwań został zatrzymany przez policję. Próbował uciekać, był agresywny. Złapano go w Milanówku. Najprawdopodobniej pojawił się w Polsce z powodu braku pieniędzy.

Share
Miał zlecić zabójstwo Zbigniewa Ziobry. Wiadomo, jak wpadł
Źródło: Policja.pl
d39oget

Był poszukiwany przez pół roku. W piątek w Milanówku Jan S. został zatrzymany. Uciekał - wybiegł z obserwowanej przez służby posesji i ruszył w stronę pobliskich zabudowań. Po krótkim pościgu schwytano go w pobliżu ogrodzenia cmentarza miejskiego. 29-latek był agresywny. Policjanci założyli mu kajdanki zespolone i kask - przekazał zespół prasowy policji.

Jak ustaliła "Rzeczpospolita", Jan S. najprawdopodobniej "zjawił się w kraju, bo jego dopalaczowy biznes zaczął kuleć, zyski spadały, a bez pieniędzy coraz trudniej było mu się skutecznie ukrywać".

d39oget

12 zarzutów dla tzw. króla dopalaczy

Mężczyzna nazywany w środowisku handlarzy narkotyków "królem dopalaczy" usłyszał zarzuty, które dotyczą kierowania zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się handlem dopalaczami i narkotykami oraz ich przemytem, a także prania brudnych pieniędzy. Grozi mu za to nawet 15 lat więzienia.

Zobacz też: Nikt nie chce powiedzieć, gdzie jest prezydent. Adam Bielan: nie jest na nartach

Po zażyciu dopalaczy zmarło pięć osób, w tym dwóch nastolatków. Wkrótce Jan S. zostanie przewieziony do Wrocławia, gdzie postawione mu zostaną kolejne zarzuty - podżegania do zabójstwa ministra i śledczych.

Przypomnijmy, że 29-latek był ścigany dwoma listami gończymi, wydano też za nim dwa Europejskie Nakazy Aresztowania (ENA) i czerwoną notę Interpolu.

Źródło: WP/"Rzeczpospolita"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d39oget

Podziel się opinią

Share
d39oget
d39oget
Więcej tematów