Trwa ładowanie...
Ewa Popławska
30-05-2016 15:49

Mężczyzna zostawił psa w upalny dzień w samochodzie. To, co napisał na kartce podzieliło internautów

• W internecie zamieszczono zdjęcie, na którym widać psa zamkniętego w aucie i karteczkę z apelem od kierowcy
• Apel brzmiał: "Proszę, nie wybijajcie okna. Klimatyzacja jest włączona. Ma wodę i słucha swojej ulubionej muzyki" • Zdjęcie spotkało się zarówno z pozytywnym jak i negatywnym przyjęciem

Mężczyzna zostawił psa w upalny dzień w samochodzie. To, co napisał na kartce podzieliło internautówŹródło: Twitter
d4flcp4
d4flcp4

Na Twitterze i Facebooku zostało zamieszczone zdjęcie zamkniętego w samochodzie psa. Jeden mały detal zdecydował jednak, że nie była to historia o lekkomyślności i pozostawieniu zwierzęcia na pastwę losu i pogody. Tym szczegółem była kartka, którą właściciel auta i psa postanowił zawiesić w oknie.

Na kartce zostało bowiem napisane:"Proszę, nie wybijajcie okna. Klimatyzacja jest włączona. (Pies - dop. red.) ma wodę i słucha swojej ulubionej muzyki". Przechodnie dzięki temu wiedzieli, że nie musza podejmować interwencji i ratować psa.

Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Chociaż zdjęcie zostało polubione i podane dalej w sumie prawie 150 tys. razy na obu portalach społecznościowych, w internecie zaczęło wrzeć. W komentarzach internauci zastanawiali się nad autentycznością apelu. Część zaczęła szyderczo komentować, że skoro klimatyzacja jest włączona, to znaczy, że kluczyki zostały pozostawione w stacyjce.

Wiele komentarzy jednak chwaliło postępowanie właściciela zwierzaka, zwracając uwagę na wysiłek i opiekę, która włożyć, aby zadbać o dobro swojego podopiecznego.

d4flcp4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4flcp4
Więcej tematów