Trwa ładowanie...
ycipk-10d7rm

Melania Trump udekorowała Biały Dom na święta

Melania Trump wprowadziła już świąteczną magię do Białego Domu. Tegoroczne dekoracje mogą przyprawić o zawrót głowy. Pierwsza Dama osobiście pracowała nad świątecznym wystrojem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta.
Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta. (Facebook.com)
ycipk-10d7rm

Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta

Melania Trump, Pierwsza Dama USA, w tym roku osobiście zajęła się dekorowaniem Białego Domu na święta Bożego Narodzenia. Za świąteczny nastrój w siedzibie prezydenta odpowiadają dziesiątki przystrojonych drzewek. Niektóre z dekoracji zachwycają, inne mogą wywołać przerażenie. Melania Trump w tym roku postawiła na wiele historycznych i patriotycznych akcentów pośród świątecznych dekoracji.

Melnia Trump przystroiła Biały Dom w barwy narodowe

ycipk-10d7rm

Tegorocznemu wystrojowi przyświeca hasło „Amerykańskie skarby”. Na kilka tygodni Biały Dom zmienił się nie do poznania. Wystrój emanuje ciepłem, ale w delikatny i rozważny sposób akcentuje to, co dla Amerykanów jest najważniejsze. We Wschodnim Skrzydle rezydencji ustawiono choinkę Gold Star Family. Jej zadaniem jest wspominanie wszystkich weteranów wojny w Iraku. Do jego dekoracji zaproszone zostały rodziny walczących. Drzewko udekorowane jest złotymi gwiazdami oraz patriotycznymi wstęgami. Zwiedzający są zachęcani do pisania listów do bliskich i przyjaciół, którzy przebywają na misjach poza granicami kraju.

Akcenty patriotyczne widoczne są również w innych częściach Białego Domu. Dekoracje drzewek zostały zdominowane przez te w odcieniach czerwieni, bieli oraz granatu. Melania Trump zdecydowała się również na kilka śmiałych i być może nieco niepokojących dekoracji. Jeden z korytarzy Białego Domu został przystrojony czerwonymi choinkami, które niektórym mogą przypominać drzewka ociekające krwią.

Melania Trump zaplanowała i dopilnowała realizacji całego projektu. W okresie świąt Biały Dom zmienił się w niezwykłe i magiczne miejsce, które emanuje świątecznym nastrojem. Wszyscy zwiedzający, którzy będą mieli możliwość podziwiania jej pracy z pewnością zostaną oczarowani tym niepowtarzalnym nastrojem i charakterem.

ycipk-10d7rm
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10d7rm

ycipk-10d7rm
ycipk-10d7rm
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów