Trwa ładowanie...
d6tao77

Melania Trump udekorowała Biały Dom na święta

Melania Trump wprowadziła już świąteczną magię do Białego Domu. Tegoroczne dekoracje mogą przyprawić o zawrót głowy. Pierwsza Dama osobiście pracowała nad świątecznym wystrojem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta.
Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta. (Facebook.com)
d6tao77

Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta

Melania Trump, Pierwsza Dama USA, w tym roku osobiście zajęła się dekorowaniem Białego Domu na święta Bożego Narodzenia. Za świąteczny nastrój w siedzibie prezydenta odpowiadają dziesiątki przystrojonych drzewek. Niektóre z dekoracji zachwycają, inne mogą wywołać przerażenie. Melania Trump w tym roku postawiła na wiele historycznych i patriotycznych akcentów pośród świątecznych dekoracji.

Melnia Trump przystroiła Biały Dom w barwy narodowe

Tegorocznemu wystrojowi przyświeca hasło „Amerykańskie skarby”. Na kilka tygodni Biały Dom zmienił się nie do poznania. Wystrój emanuje ciepłem, ale w delikatny i rozważny sposób akcentuje to, co dla Amerykanów jest najważniejsze. We Wschodnim Skrzydle rezydencji ustawiono choinkę Gold Star Family. Jej zadaniem jest wspominanie wszystkich weteranów wojny w Iraku. Do jego dekoracji zaproszone zostały rodziny walczących. Drzewko udekorowane jest złotymi gwiazdami oraz patriotycznymi wstęgami. Zwiedzający są zachęcani do pisania listów do bliskich i przyjaciół, którzy przebywają na misjach poza granicami kraju.

d6tao77

Akcenty patriotyczne widoczne są również w innych częściach Białego Domu. Dekoracje drzewek zostały zdominowane przez te w odcieniach czerwieni, bieli oraz granatu. Melania Trump zdecydowała się również na kilka śmiałych i być może nieco niepokojących dekoracji. Jeden z korytarzy Białego Domu został przystrojony czerwonymi choinkami, które niektórym mogą przypominać drzewka ociekające krwią.

Melania Trump zaplanowała i dopilnowała realizacji całego projektu. W okresie świąt Biały Dom zmienił się w niezwykłe i magiczne miejsce, które emanuje świątecznym nastrojem. Wszyscy zwiedzający, którzy będą mieli możliwość podziwiania jej pracy z pewnością zostaną oczarowani tym niepowtarzalnym nastrojem i charakterem.

d6tao77

Podziel się opinią

Share
d6tao77
d6tao77
Więcej tematów