Trwa ładowanie...

Melania Trump udekorowała Biały Dom na święta

Melania Trump wprowadziła już świąteczną magię do Białego Domu. Tegoroczne dekoracje mogą przyprawić o zawrót głowy. Pierwsza Dama osobiście pracowała nad świątecznym wystrojem.

Melania Trump udekorowała Biały Dom na świętaŹródło: Facebook.com
d4gz3hn
d4gz3hn

Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta

Melania Trump, Pierwsza Dama USA, w tym roku osobiście zajęła się dekorowaniem Białego Domu na święta Bożego Narodzenia. Za świąteczny nastrój w siedzibie prezydenta odpowiadają dziesiątki przystrojonych drzewek. Niektóre z dekoracji zachwycają, inne mogą wywołać przerażenie. Melania Trump w tym roku postawiła na wiele historycznych i patriotycznych akcentów pośród świątecznych dekoracji.

Melnia Trump przystroiła Biały Dom w barwy narodowe

Tegorocznemu wystrojowi przyświeca hasło „Amerykańskie skarby”. Na kilka tygodni Biały Dom zmienił się nie do poznania. Wystrój emanuje ciepłem, ale w delikatny i rozważny sposób akcentuje to, co dla Amerykanów jest najważniejsze. We Wschodnim Skrzydle rezydencji ustawiono choinkę Gold Star Family. Jej zadaniem jest wspominanie wszystkich weteranów wojny w Iraku. Do jego dekoracji zaproszone zostały rodziny walczących. Drzewko udekorowane jest złotymi gwiazdami oraz patriotycznymi wstęgami. Zwiedzający są zachęcani do pisania listów do bliskich i przyjaciół, którzy przebywają na misjach poza granicami kraju.

Akcenty patriotyczne widoczne są również w innych częściach Białego Domu. Dekoracje drzewek zostały zdominowane przez te w odcieniach czerwieni, bieli oraz granatu. Melania Trump zdecydowała się również na kilka śmiałych i być może nieco niepokojących dekoracji. Jeden z korytarzy Białego Domu został przystrojony czerwonymi choinkami, które niektórym mogą przypominać drzewka ociekające krwią.

d4gz3hn

Melania Trump zaplanowała i dopilnowała realizacji całego projektu. W okresie świąt Biały Dom zmienił się w niezwykłe i magiczne miejsce, które emanuje świątecznym nastrojem. Wszyscy zwiedzający, którzy będą mieli możliwość podziwiania jej pracy z pewnością zostaną oczarowani tym niepowtarzalnym nastrojem i charakterem.

d4gz3hn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gz3hn
Więcej tematów