Trwa ładowanie...
d33zq6i

"Melania Trump" tańczy nago w Gabinecie Owalnym

„Melania Trump” tańczy nago przed obcym mężczyzną w Gabinecie Owalnym. Takie prowokacyjne nagranie na swoim Twitterze umieścił raper T.I.. Aktorka, która prezentuje nieprzyzwoity taniec jest łudząco podobna do Pierwszej Damy USA.
Share
Aktorka wyglądająca jak Melania Trump przedstawia taniec erotyczny w Gabinecie Owalny. Internaucie są oburzeni.
Aktorka wyglądająca jak Melania Trump przedstawia taniec erotyczny w Gabinecie Owalny. Internaucie są oburzeni.Źródło: Twitter
d33zq6i

„Melania Trump” nago

Nagranie opublikowane w sieci obejrzało już ponad 2 mln użytkowników. Jego pierwsze sceny przedstawiają obecnego prezydenta USA wsiadającego do helikoptera. Narrator twierdzi, że Donald Trump udaje się w samotną podróż do Mar-a-Lago. Kolejne sceny są szokujące dla odbiorców. Ich akcja toczy się w Gabinecie Owalnym. Melania Trump przedstawia na nich taniec erotyczny przed obcym czarnoskórym mężczyzną. Aktorka z filmu wygląda jak Melania Trump. Dodatkowym wskazaniem na Pierwszą Damę jest kurtka, która okrywa kobietę w pierwszych scenach. Jest to pamiętne zielone okrycie, które Melania Trump miała na sobie podczas spotkania z migrantami na granicy Stanów Zjednoczonych z Meksykiem. O tej części garderoby było bardzo głośno, ponieważ napis na niej głosi „Ja naprawdę się nie przejmuję, a ty?”. Wówczas odebrano to jako atak na emigrantów z Meksyku.

„Melania Trump” wzbudza kontrowersje

Naga „Melania Trump” jest sposobem na reklamę najnowszej płyty rapera T.I.. Wpis na Twitterze zawierający video został opatrzony komentarzem „Nie jestem Kanye” odwołującym się do niedawnego spotkania między Donaldem Trumpem a Kanye Westem, którym amerykański raper chwalił się w mediach społecznościowych.
Umieszczenie kontrowersyjnego nagrania z pewnością zapewni T.I. chwilową sławę w mediach. Nie wiadomo jednak, czy w znaczącym stopniu wpłynie ona na sprzedaż jego płyty.

d33zq6i

Podziel się opinią

Share
d33zq6i
d33zq6i
Więcej tematów