Trwa ładowanie...
d479e4n

Matka zostawiła w nocy małe dziecko w samochodzie, aby wyjść ze znajomymi na drinka

Obywatelce Szwajcarii postawiono poważne zarzuty po tym, jak zostawiła swoje dziecko w samochodzie, podczas gdy sama udała się na imprezę ze znajomymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka zostawiła w nocy małe dziecko w samochodzie, aby wyjść ze znajomymi na drinka
(mommypage.com/)
d479e4n

25-letnia matka była nieobecna przez tak długi czas, że władze nie miały wyboru - do zamkniętego samochodu, w którym pozostawiony sam sobie został mały chłopiec, wezwano mechanika, aby otworzył drzwi i uwolnił dziecko.

Cała sytuacja miała miejsce w jedną z sobotnich nocy września tego roku. Przechodniów zaniepokoił płacz dziecka dobiegający z wnętrza zamkniętego samochodu.

Niektórzy z przechodniów zaczęli szukać nawet rodziców malucha, ale ich poszukiwania były bezskuteczne. Wezwani na miejsce policjanci nie mieli innego wyboru niż zadzwonić po mechanika, lecz zanim ten przybył na miejsce, matka dziecka wróciła do samochodu.

Okazało się, że zostawiła swoje dziecko w zamkniętym aucie, aby... wyjść na drinka ze znajomymi z pracy. Niemowlak był sam przez ponad godzinę. Jak stwierdziła, nie zostawiła malucha na długo, a do baru nie wpuścili by jej z dzieckiem.

Z oświadczenia wydanego przez policję dowiadujemy się, że kobiecie postawiono zarzuty za zaniedbanie opieki nad dzieckiem.

d479e4n

Podziel się opinią

Share
d479e4n
d479e4n
Więcej tematów