Trwa ładowanie...

Marta Kaczyńska wychodzi za mąż. Ślub będzie nietypowy

Według ostatnich doniesień Martę Kaczyńską czekają w życiu duże zmiany. Okazuje się, że wychodzi za mąż. Wybrankiem jest biznesmen Piotr Zieliński. Ślub nie będzie jednak typowy.

Share
Marta Kaczyńska wychodzi za mąż. Ślub będzie nietypowy
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek
d1aqm24

Z informacji "Faktu" wynika, że Marta Kaczyńska planuje ślub jednostronny. Polega on na tym, że tylko jedno z małżonków wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: "Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”. W tym przypadku ma być to ona.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego już dwukrotnie była zamężna. Najpierw z Piotrem Smuniewskim wzięła ślub kościelny, potem wyszła za Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 r. - Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem - mówi "Faktowi" informator.

d1aqm24

Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się ślub, bo ponoć Marta Kaczyńska spodziewa się także dziecka. Przypomnijmy, że ma już dwie córki - Ewę i Martynę.

Jak informuje dziennik Jarosław Kaczyński poznał wybranka bratanicy i jego trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. - Wie także o ślubie i akceptuje posunięcia Marty - mówi rozmówca z PiS.

Od jakiegoś czasu wiadomo, kim jest wybranek Marty Kaczyńskiej. Jak pisał Pudelek, poznała go na zawodach hippicznych. Piotr Zieliński jest właścicielem szkółki jeździeckiej dla dzieci w podwarszawskim Piasecznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

d1aqm24

Podziel się opinią

Share
d1aqm24
d1aqm24
Więcej tematów