Trwa ładowanie...

Mars. Czy istnieje życie na Marsie? Niektórzy nie mają wątpliwości

Czy na Marsie mieszkają kosmici przypominający ludzi? Pojawiło się nowe "odkrycie".

Share
Czy jest zycie na Marsie?Czy jest zycie na Marsie?Źródło: Pixabay
dva445i

Mars. Czy jest życie na Marsie?

Jak podaje express.co.uk, łowcy UFO nie mają wątpliwości, że na zdjęciach NASA przedstawiających planetę Mars widać anomalię na kształt człowieka.

Łazik NASA od 8 lat bada powierzchnię Marsa po to, by znaleźć życie na Czerwonej Planecie. Niestety, jak do tej pory nie odkrył konkretnych dowodów.

Niektórzy uważają jednak, że już na zdjęciach wykonanych do tej pory, można zauważyć "życie". Jeden z tzw. Łowców UFO, Scott C Waring, przekonuje, że na jednym ze zdjęć NASA widać, że na Marsie są "pozostałości martwego humanoida”.

dva445i

Mars. Scott C Waring wypowiada się na temat kosmity na Marsie

Łowca UFO postanowił opisać wspomniane zdjęcie na swoim blogu. Jak informuje express.co.uk., Scott C Waring cieszy się ze swego odkrycia. "Nie codziennie znajduje się ciało humanoidalne leżące na powierzchni obcej planety" - podkreśla Waring.

Według niego na zdjęciu widać kościste i wysuszone nogi, przy czym jedna z nich jest złamana w kolanie. Obszar klatki piersiowej i podbrzusza jest jednak inny niż u ludzi. "Ciało pozostaje w większości nienaruszone i zdecydowanie nie jest posągiem" - uważa cytowany przez exprss.co.uk Waring.

Podobno na zdjęciu ma być dokładnie widoczna szyja, ucho, policzek, nos, oko, a nawet włosy kosmity. "Nie mam wątpliwości, że była to inteligentna istota, która na Marsie miała około dwóch metrów wysokości" - dodaje łowca UFO.

Tymczasem naukowcy nie potwierdzają "odkrycia" Waringa. Znaleziona na zdjęciach NASA anomalia to najprawdopodobniej skała na Marsie.

dva445i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dva445i
dva445i
Więcej tematów