Trwa ładowanie...

"Dowód" na istnienie UFO. "Świecąca biała chmura"

Pojawił się kolejny "dowód" na to, że UFO istnieje. Co więcej, obcy obserują poczynania ludzi w Kosmosie. Tak było choćby z misją Apollo 16.

Share
Pojawił się "dowód" na istnienie UFO
Pojawił się "dowód" na istnienie UFOŹródło: Pixabay
d1osh3f

Scott C Waring, który od lat próbuje udowodnić istnienie UFO, przejrzał zdjęcia NASA z misji Apollo 16. Na zrobionych w 1972 roku fotografiach dojrzał "świecące białe chmury". Według niego są one wynikiem działalności UFO.

Jak twierdzi Scott C Waring, którego cytuje express.co.uk, początkowo był on nastawiony sceptycznie, jednak gdy okazało się, że "świecąca biała chmura" znajduje się na wielu zdjęciach, uznał, że musi to być UFO. "Proszę zauważyć, że UFO porusza się od góry zdjęcia i dopasowuje swoją prędkość do modułu Apollo, a następnie na około 450 zdjęciach zaczyna pozostawać w tyle, najwyraźniej zdając sobie sprawę, że statek Apollo nie stanowił żadnego zagrożenia" - twierdzi Scott C Waring.

Ekspert od UFO opublikował te informacje w internecie. Jednak - jak się okazuje - nie wszyscy podzielają jego zdanie. Według niektórych "świecąca biała chmura" jest po prostu odbiciem okien statku kosmicznego.

d1osh3f

Odnalezienie przez Scotta C Waringa UFO na zdjeciach NASA może mieć też związek ze zjawiskiem pareidolii, polegającym na dopatrywaniu się wyczekiwanych kształtów tam, gdzie one niekoniecznie występują. Są zatem jedynie wytworem ludzkiego umysłu. Tym samym "dowód" na istnienie UFO, który znalazł Scott C Waring, może być więc tylko skutkiem pareidolii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1osh3f

Podziel się opinią

Share
d1osh3f
d1osh3f
Więcej tematów