Trwa ładowanie...
Mariusz Błaszczak: ci, którzy rządzą Polską, palce gryzą ze złości

Mariusz Błaszczak: ci, którzy rządzą Polską, palce gryzą ze złości

- Problem tych, którzy od ośmiu lat rządzą Polską polega na tym, że źle rządzą i z tego nie zdają sobie sprawy - stwierdził na antenie TVP Info Mariusz Błaszczak, szef parlamentarnego klubu PiS.
Share
d3i46hz

Błaszczak odniósł się w ten sposób do środowej wypowiedzi prezydenta Bronisława Komorowskiego na temat propozycji PiS, dotyczącej dopisania do wrześniowego referendum kolejnych pytań. Prezydent stwierdził, że "dopisać to się można do pamiętnika".

- Ci, którzy dziś Polską rządzą, tylko palce gryzą ze złości - skomentował Błaszczak.

d3i46hz

Pomysł PiS o dodanie trzech pytań we wrześniowym referendum poparł na swoim profilu na Facebooku Paweł Kukiz. Chodzi o zagadnienia dotyczące wieku emerytalnego, obowiązku szkolnego dla 6-latków i zakazu prywatyzacji Lasów Państwowych. "Bardzo dobra inicjatywa z dodaniem 3 pytań do wrześniowego referendum. Ja z całego serca ją wspieram" - napisał Paweł Kukiz.

6 września, zgodnie z inicjatywą prezydenta Komorowskiego, Polacy mają odpowiadać na trzy pytania: czy są "za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu"; czy są "za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa" i czy są "za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości, co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika".

d3i46hz

Podziel się opinią

Share
d3i46hz
d3i46hz
Więcej tematów