Trwa ładowanie...
d1s819n

Marek Suski dla WP: zaatakowała mnie zorganizowana grupa przestępcza

- Złożyłem do prokuratury doniesienie na zaatakowanie mnie przez zorganizowaną grupę przestępczą - powiedział WP poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski. Dopytywany o kogo dokładnie chodzi, poseł wskazał "grupę politycznych chuliganów opozycji, którzy przewrócili go na betonową posadzkę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Suski dla WP: zaatakowała mnie zorganizowana grupa przestępcza
(Leszek Szymański)
d1s819n

- Napadnięto na nas w nocy i prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo - wyjaśniał odnosząc się do wydarzeń jakie miały miejsce w Sejmie 16 grudnia ub.r. Marek Suski.

Na antenie TVP Info polityk podkreślił natomiast, że "z jego informacji wynika, że "prokuratura prowadzi również postępowanie ws. zajść, do jakich tamtej nocy doszło przed Sejmem". - Ciężko bowiem nazwać to pokojową manifestacją - powiedział.

"To jest chuligaństwo"

d1s819n

- Doszło do atakowania policji, przeskakiwania przez kordon i rzucania się pod samochody wyjeżdżających posłów. Poszczególne auta były kopane i padały liczne wyzwiska. To nie jest pokojowa manifestacja. To jest chuligaństwo - ocenił Suski.

- Widać, że opozycja za nic ma obronę polskich interesów, a najważniejsze są ich interesy - powiedział. Dodał również, że jego zdaniem "opozycja byłaby nawet skłonna, jak to mówił Niesiołowski, wyrzucać posłów PiS z okien".

- Taka jest opozycja, ale ja mam nadzieję, że utrzymamy większość i będziemy mogli nadal wprowadzać dobre dla Polski rozwiązania - podsumował.

d1s819n

Podziel się opinią

Share

d1s819n

d1s819n
Więcej tematów