Trwa ładowanie...

Marek Krajewski opowie o swoim najnowszym kryminale. Przyjdź na spotkanie z pisarzem

Znany pisarz Marek Krajewski opowie we Wrocławiu o swojej najnowszej książce. Na spotkania z autorem we wtorek i środę zaprasza Mediateka i Empik w Renomie.
Share
Marek Krajewski opowie o swoim najnowszym kryminale. Przyjdź na spotkanie z pisarzem
Źródło: Facebook / Oficjalny Profil Marka Krajewskiego
dvj35l2

11 września odbyła się premiera najnowszej książki Marka Krajewskiego - "Władca liczb". To już trzynasta powieść pochodzącego z Wrocławia filologa klasycznego, który obecnie jest jednym z najbardziej poczytnych autorów kryminałów w Polsce. Tło jego książek stanowią głównie dwa miasta - Wrocław - zarówno przed-, jak i powojenny oraz Lwów, których kryminalne zagadki starają się rozwikłać radca kryminalny Eberhard Mock oraz komisarz Edward Popielski.

"Władca liczb" jest kolejną powieścią, której głównym bohaterem jest Popielski. Jej akcja toczy się w 1956 r. we Wrocławiu, kiedy niemłody już komisarz otrzymuje intratne zadanie od hrabiego Zaranka-Platera. Choć sprawa pozornie wydaje się nietrudna, komisarz odkrywa złowrogie fatum, które zapisane jest w tajemniczych ciągach liczbowych. Elementy ciągów zwiastują śmierć niewinnych osób - Popielski, aby rozwikłać sprawę, stanie twarzą w twarz z tytułowym władcą liczb.

Więcej o swojej najnowszej powieści autor opowie podczas spotkań, które odbędą się 16 września o godzinie 18:00 we wrocławskiej Mediatece oraz 17 września o 18:00 w Empiku w Domu Handlowym "Renoma". Spotkania to kolejna część tournee pisarza po Polsce, podczas którego promuje wydanego przez Wydawnictwo Znak "Władcę liczb".

dvj35l2

Podziel się opinią

Share
dvj35l2
dvj35l2
Więcej tematów