Trwa ładowanie...
dzalqaj

Makijażystka nie oszczędza Polek. "Psują nasz wizerunek na świecie"

"Polki, które tak słynęły ze swojego piękna na całym świecie straszą nagle stylem drag queen. I nie boję się tego powiedzieć - takie stylówki psują nasz wizerunek na świecie" - uważa Sylwia Rakowska, makijażystka z wieloletnim doświadczeniem. I na tym nie kończy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Rakowska ma dość promowania nienaturalności
Sylwia Rakowska ma dość promowania nienaturalności (Instagram.com, Fot: Sylwia Rakowska)
dzalqaj

Rakowska latami pracowała w Nowym Jorku, gdzie malowała gwiazdy światowego formatu i dziś, po powrocie do ojczyzny, przeżywa duże rozczarowanie wyglądem rodaczek. Ma dość "stylówki na drag queen" i rozpoczyna akcję "Twarz to nie pisanka". "Wkurzyłam się jak zobaczyłam foty ze Złotych Globów - cudne, naturalne makijaże!!! A u nas co się dzieje??? " – napisała.

Emocjonalną reakcję tłumaczy latami ciężkiej pracy i dalej stwierdza ostro: "Insta /dragi / wielkobrwiowe makijaże są brzydkie. To nie dodaje uroku i kobiecości. Nie pozwolę aby te wulgarne trendy zrobiły nam wodę z mózgu i zaburzyły poczucie estetyki". Internautki przyznają jej rację i przesyłają swoje zdjęcia z naturalnym makijażem i bez niego. Wśród fanek akcji Rakowskiej znalazła się też Ewa Chodakowska.

Jej fotografia zebrała już setki "lajków", tak jak te, które publikuje od kilku dni sama makijażystka. Ich bohaterkami są m.in. Kinga Preis czy Anna Dereszowska, a także zwyczajne, naturalne kobiety.

dzalqaj

Podziel się opinią

Share

dzalqaj

dzalqaj
Więcej tematów