Trwa ładowanie...
policja

Makabryczne morderstwo. Zmasakrował twarze rodziców i wujka

Krzysztof C. tak długo uderzał twardym narzędziem, aż jego ofiary przestały oddychać. Rodzice i wujek zmarli w wyniku ran głowy i twarzy. Do zbrodni doszło w Piaskach Szlacheckich.
Share
Makabryczne morderstwo. Zmasakrował twarze rodziców i wujka
Źródło: Policja
d3ppxqe

Mężczyzna do zbrodni prawdopodobnie wykorzystał obuch siekiery. Jednak nie jest to jeszcze potwierdzone z uwagi na to, że policja zabezpieczyła wiele innych narzędzi, m.in. siekiery i noże. "Ciała były poukładane na podłodze, przysypane białym proszkiem i przykryte plandeką, a na to wszystko był położony styropian. W ten sposób zostały ukryte w jednym z pomieszczeń domu" - powiedział w rozmowie z Fakt24 podkom. Piotr Wasilewski.

Uciekając z miejsca zabójstwa podejrzany zabrał rodzicom niewielką sumę pieniędzy, za które kupił alkohol, a także 5 tysięcy zł które były oszczędnościami 84-letniego wujka.

31-latek wyszedł niedawno z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za znęcanie się nad rodzicami i rozboje. Krzysztof C. przyznał się do zabójstwa członków rodziny. Policja i prokuratura rozpoczęły postępowanie w tej sprawie.

d3ppxqe

Podziel się opinią

Share
d3ppxqe
d3ppxqe
Więcej tematów