Trwa ładowanie...

Magdalena Ogórek: wyobraźmy sobie Wielką Brytanię i Polskę jako łąki

- Jak sobie wyobrazimy Wielką Brytanię i Polskę jako łąki, to jaka jest różnica? Prawo i podatki - mówiła do wyborców Magdalena Ogórek. Kandydatka SLD na prezydenta odwiedziła w sobotę jedno z łódzkich targowisk.

Share
Magdalena Ogórek: wyobraźmy sobie Wielką Brytanię i Polskę jako łąki
Źródło: TVP
dwcaf7s

Magdalena Ogórek wywołała spore zamieszanie i zainteresowanie wśród klientów i sprzedawców. Wiele osób chciał zrobić sobie zdjęcie z kandydatką SLD, która usłyszała również sporo komplementów. - O, jaka śliczna jesteś - zachwycała się jedna z klientek bazaru. - Prezydent malowany - mówił inny z kupujących.

Ogórek na zachwyty nad jej urodą nie reagowała. Mówiła jedynie o swoim programie. - Chcę powołać komisję kodyfikacyjną, by napisała prawo od nowa. To jest mój cel jako prezydenta: startuję po to, żeby zmienić prawo - zapewniała.

- Urząd prezydenta to nie jest żadna luksusowa emerytura, to ciężka praca - mówiła. Podkreśliła też, że wierzy w swój sukces. - Nie umiem przegrywać, więc musi być druga tura – mówiła.

Według przeprowadzonego w połowie lutego sondażu prezydenckiego TNS Polska Magdalena Ogórek może liczyć na 6 proc. poparcia - o 1 pkt. proc. więcej niż miesiąc wcześniej.

dwcaf7s

Podziel się opinią

Share
dwcaf7s
dwcaf7s
Więcej tematów