Trwa ładowanie...
d2tmixj

Magda Gessler – urodziny. Sprawdź, czemu restauratorka nie jest pewna daty urodzin. Czy wypadają w środę, 10 lipca?

Magda Gessler – urodziny. W lipcu najsłynniejsza polska restauratorka kończy 66 lat. Sprawdź dlaczego Gessler nie jest pewna daty swoich urodzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler – urodziny. Sprawdź, kiedy słynna restauratorka obchodzi swoje urodziny? Czy wypadają w środę, 10 lipca?
Magda Gessler – urodziny. Sprawdź, kiedy słynna restauratorka obchodzi swoje urodziny? Czy wypadają w środę, 10 lipca? (Materiały prasowe)
d2tmixj

Magda Gessler – urodziny

Według oficjalnych źródeł, słynna polska restauratorka urodziła się 10 lipca 1953 roku, z czego wynika, że obchodzi dziś 66. urodziny. Okazało się jednak, że Magda Gessler sama zakwestionowała tę datę. Jeden z portali społecznościowych ujawnił, że restauratorka nie ma stuprocentowej pewności odnośnie do dnia, w którym przyszła na świat.

Urodziny 9 czy 10 lipca?????? Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce;)))) Świętuję dwa dni ;))))))))” – napisała na profilu społecznościowym.

d2tmixj

Magda Gessler – działalność restauratorki

Magda Gessler urodziła się w Komorowie, niedaleko Warszawy, choć wychowała w Bułgarii i na Kubie. W swoim życiu dużo podróżowała, często się przeprowadzała i ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Obecnie Gessler znana jest jako osoba o wielu talentach i chociaż funkcjonuje w polski show-biznesie od 20, zrobiło się o niej głośno za sprawą programu „Kuchenne rewolucje”. Widzów szybko przyciągnęła barwną osobowością, ciętym językiem i uporem, z jakim na ekranach pomagała upadającym restauracjom. Z czasem powstało aż 19 sezonów kulinarnego show (a planowany jest już kolejny), które nadal jest chętnie oglądane przez Polaków. W ślady Magdy szybko poszły również jej dzieci Lara Gessler i Tadeusz Müller. Syn restauratorki zadebiutował niedawno w roli prowadzącego programu „Z gruntu zdrowo”. Wiadomo, że odziedziczył również po mamie zdolności plastyczne i fotograficzne. Córka Magdy Gessler, Lara, jest z kolei współwłaścicielką restauracji „U Fukiera” i „Słodko Słony”. Cukierniczka marzy również o własnym hotelu.

d2tmixj

Podziel się opinią

Share

d2tmixj

d2tmixj
Więcej tematów