Trwa ładowanie...

Madeleine McCann. Przerażające informacje w sprawie zaginięcia dziewczynki

Trwa śledztwo w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwa. Pojawiają się nowe informacje i świadkowie.

Madeleine McCann. Przerażające informacje w sprawie zaginięcia dziewczynkiŹródło: Getty Images
d15zr0v
d15zr0v

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku w kurorcie Praia da Luz w Portugalii. Dziewczynki do dzisiaj nie odnaleziono. Głównym podejrzanym w sprawie jest Christian B., który mieszkał niedaleko rodziny McCann. Według policji, może mieć on też związek z zaginięciem dwójki innych dzieci.

Jeden ze świadków zeznał, że widział podejrzanego o porwanie i zamordowanie Brytyjki Christiana B., gdy ten kręcił się w pobliżu wynajmowanego przez rodziców dziewczynki pokoju.

Gdy w 10. rocznicę zaginięcia Brytyjki, Madeleine McCann, 3 maja 2017 roku podejrzany o zamordowanie dziewczynki Christian B. spędzał czas w barze, w telewizji pojawił się program o jej zaginięciu. Nietrzeźwy Christian B. miał wtedy powiedzieć, że wie, co się stało z Madeleine McCann.

Z kolei Lenta Johlitz, barmanka z baru, w którym Christian B. często przesiadywał po pracy zeznała, że w 2014, gdy rozmawiała z koleżanką o zaginięciu Madeleine McCann, słyszał to Christian B. Podobno bardzo wtedy się zdenerwował i zaczął krzyczeć, że dziecko „jest martwe i dobrze”. Jak powiedziała barmanka, miał też stwierdzić, że "można sprawić, że ciało szybko zniknie. Świnie też jedzą ludzkie mięso". Przerażające słowa Christiana B. mogą sugerować, co stało się z dziewczynką.

d15zr0v

Policja nadal poszukuje nowych świadków. Prokurator, który prowadzi sprawę zaginięcia Madeleine McCann, powiedział, że na razie "nie ma jeszcze wystarczających dowodów na oskarżenie tego mężczyzny".

Zobacz wideo: Dodatek solidarnościowy. Leszek Balcerowicz docenia pomysł, ma jedno "ale"

d15zr0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15zr0v
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj