Trwa ładowanie...
d1uhbfr

Madeleine McCann. Nowy trop śledczych. Policja będzie szukać ciała dziewczynki w studni

Madeleine McCann. Śledczy mają nowy trop w śledztwie dotyczącym zaginięcia Madeleine McCann. Policja będzie szukać ciała dziewczynki na posesji w Praia da Luz w Portugalii.
Share
Madeleine McCann. Portugalska policja będzie szukać ciała dziewczynki
Madeleine McCann. Portugalska policja będzie szukać ciała dziewczynkiŹródło: Facebook
d1uhbfr

Madeleine McCann. Nowy trop w śledztwie

Według "Daily Mail", policja ma dowody, że podejrzewany Christian B. zabił dziewczynkę. Prowadzący sprawę zaginięcia Madeleine McCann Hans Christian Wolters dla dobra śledztwa nie chciał ujawnić więcej szczegółów. Wiadomo jednak, że śledczy mają nowy trop w śledztwie. Ciało Madeleine McCann będzie poszukiwane w studni w Praia da Luz w Portugalii na posesji, w której mieszkał Christian B.

Dom, przy którym znajduje się studnia, położony jest o pół godziny drogi od miejsca, z którego 4-latka została uprowadzona. Śledczy ustalili, że na terenie tej posesji jest wykopanych kilka studni. W jednej z nich ma być ciało Madeleine McCann.

d1uhbfr

Madeleine McCann. Śledztwo prowadzone w sprawie morderstwa

Przez wiele lat Madeleine McCann była uznawana za zaginioną. Jej rodzice nie przestawali prowadzić poszukiwań. Obecnie sprawa prowadzona jest w kierunku dokonana morderstwa. - Prowadziliśmy dochodzenie w sprawie morderstwa. Mamy na to wystarczające dowody - stwierdził Wolters.

Prokurator Wolters potwierdził też, że wysłał list do Kate i Gerry'ego McCannów. W liście nie było jednak informacji o tym, jakie śledczy mają dowody na potwierdzenie swoich wniosków. Poinformowano jedynie, że ich córka nie żyje. - Nie możemy powiedzieć, dlaczego uważamy, że Madeleine została zamordowana. Ważniejsze, abyśmy udowodnili winę sprawcy - dodał prokurator.

Madeleine McCann zniknęła 3 maja 2007 roku z apartamentu w miejscowości Praia da Luz, gdy jej rodzice poszli do restauracji na kolację. Rodzina była na wakacjach.

d1uhbfr

Zobacz także: Fort Trump poza Polską? Włodzimierz Czarzasty: to bez znaczenia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1uhbfr

Podziel się opinią

Share
d1uhbfr
d1uhbfr
Więcej tematów