Trwa ładowanie...
Agnieszka Niesłuchowska
05-02-2007 14:25

"Macierewicz odpowiada premierowi mentalnie"

Radosław Sikorski był jednym z lepszych ministrów. Ja nie chcę wymieniać pozostałych, bo mógłbym im zaszkodzić – pan Jarosław Kaczyński mógłby zdymisjonować kolejnych, żeby zrobić mi na złość. Wczoraj chwaliłem Sikorskiego i widać, że mu to nie pomogło – powiedział Wirtualnej Polsce Stefan Niesiołowski, senator Platformy Obywatelskiej.

"Macierewicz odpowiada premierowi mentalnie"Źródło: WP.PL
d3h0bo3
d3h0bo3

Niesiołowski pytany o to, kto powinien zastąpić Sikorskiego, powiedział z sarkazmem: Nie sądzę, że w kręgu PiS-u znajdzie się równie kompetentna osoba, a przecież nikt inny nie będzie chciał do tego rządu wejść, więc będzie z tym problem - mówił senator PO.

A może Macierewicz będzie w stanie? - kontynuuje myśl. W końcu to wielki człowiek, szeroka senatorska głowa, człowiek prawy, uczciwy, przyzwoity, o nieposzlakowanej opinii, o pięknym dorobku, więc może to on zostanie szefem MON - ironizuje Niesiołowski.

Sądzę, że ta sytuacja to klasyczne potwierdzenie reguły, że zły pieniądz wypiera dobry - dodał senator. Macierewicz odpowiada Kaczyńskiemu mentalnie, to jest ten charakter mściwy, zawistny, podejrzliwy, ograniczony i takich ludzi Jarosław Kaczyński woli - ocenia senator.

Niesiołowski pytany o to, co sądzi o tym, że dymisja Sikorskiego została przyjęta przez premiera w ciągu kilkunastu minut, podsumował krótko: To stawia jak najgorsze świadectwo panom Kaczyńskim, bo w ten sposób niszczą Polskę.

Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska

d3h0bo3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0bo3
Więcej tematów