Trwa ładowanie...
d309pw5

"Łudź" na Twitterze PO. PiS uradowane wpadką rywali

Trwa PR-owa czarna seria Platformy Obywatelskiej. Po niefortunnej wypowiedzi Bartosza Arłukowicza w Węgrowie przyszła wpadka w mediach społecznościowych. Potknięcie politycznych przeciwników wyraźnie uradowało PiS, które wbiło PO bolesną szpilkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Platforma Obywatelska zaliczyła wpadkę w mediach społecznościowych
Platforma Obywatelska zaliczyła wpadkę w mediach społecznościowych (East News)
d309pw5

"Są z nami samorządowcy, bo Łudź jest symbolem dobrej współpracy" - mogliśmy przeczytać na Twitterze Platformy. Wpis oczywiscie został szybko usunięty, ale internauci zdążyli zapisać na dyskach wstydliwego tweeta.

Równie błyskawicznie zareagowały osoby zarządzające mediami społecznościowymi PiS. Sztabowcy partii Jarosława Kaczyńskiego nie mieli litości dla kolegów z PO. "Stolica woj. łódzkiego pod rządami prezydent Hanny Zdanowskiej z PO ma od dziś nową nazwę: Łudź. I nie ma się co łudzić, gdyż ta zmiana nie doprowadzi do oddłużenia miasta. A patrząc jak się wyludnia to za kilka lat przemianują je na 'Uć'.
Ważne że Twój Szwab czuwa" - piszą, odnosząc się również do twitterowej wtopy Bogdana Klicha.

Wątek Borysa Budki

Autor wpisu na koncie Platformy jako autora wypowiedzi o samorządowcach z Łodzi oznaczył posła Borysa Budkę. Jedna z redakcji mylnie uznała, że to on popełnił błąd ortograficzny we wpisie.

d309pw5

"Błąd przydarzył się młodej osobie z zespołu prowadzącego konto PO, a nie posłowi Borysowi Budce. I został szybko poprawiony. Warto weryfikować fakty. Błędy zdarzają się każdemu, to ludzka rzecz, ale obiecujemy pracować nad sobą, by więcej takich pomyłek nie było" - czytamy na profilu Platformy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d309pw5

Podziel się opinią

Share

d309pw5

d309pw5
Więcej tematów