Trwa ładowanie...

"Lubię sałatki i chałwę". Tym wpisem Krystyna Pawłowicz przeszła samą siebie

O tym, że posłanka Krystyna Pawłowicz lubi sałatki mogliśmy się przekonać, gdy zrobiono jej zdjęcie podczas posiłku na sali sejmowej. Teraz zdradza, że lubi także chałwę. Wpis to ironiczna odpowiedź na krytykę, która na nią spływa.

"Lubię sałatki i chałwę". Tym wpisem Krystyna Pawłowicz przeszła samą siebieŹródło: YouTube
d1ycfb2
d1ycfb2

Krystyna Pawłowicz jako jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny politycznej nieustannie wzbudza zainteresowanie. Nie mogli pominąć jej postaci również twórcy "Ucha prezesa".

W satyrycznej produkcji przedstawiono ją jako agresywną, a jej atrybutem była sałatka. To pokłosie sytuacji, gdy posilała się na sali sejmowej.

Po emisji odcinka "Ucha prezesa" z jej "udziałem" posłanka zabrała głos. Zwróciła się do Roberta Górskiego, pomysłodawcy serialu. "Jako odbiorca zapewne jedynie lewackich mediów, nie wie, że w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła dla miłych, życzliwa, łagodna i uśmiechnięta."

Na tym jednak nie koniec, w środę posłanka Pawłowicz ponownie zabrała głos. "Naprawdę jestem bardzo ładna, miła dla miłych, uczynna, życzliwa, mam ogromne poczucie humoru, jestem skromna, uśmiechnięta, lubię sałatki, chałwę. Kocham Polskę i ataki na nią odpieram.

d1ycfb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ycfb2
Więcej tematów