Trwa ładowanie...
d1h4ill

Lidzbark Warmiński. Ukrywał się przed policją w kartonie

30-latek od ponad miesiąca był poszukiwany przez policję. Uciekiniera trudno było namierzyć, ponieważ usilnie próbował się ukrywać. Dzięki sprawnej akcji funkcjonariuszy, mężczyznę udało się znaleźć w kartonie. Teraz trafił za kratki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja w Lidzbarku Warmińskim namierzyła uciekiniera po tygodniach poszukiwań.
Policja w Lidzbarku Warmińskim namierzyła uciekiniera po tygodniach poszukiwań. (PAP/EPA, Fot: Radek Pietruszka)
d1h4ill

Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego myślał, że w kryjówka w pudle z kartonu uchroni go przed karą pozbawienia wolności. 30- latek nie zgłosił się do więzienia, na które był skazany za kradzieże. Funkcjonariuszom udało się go namierzyć w mieszkaniu jego koleżanki w Lidzbarku Warmińskim, podaje TVN 24.

W ubiegłą środę na komisariat policji trafiła informacja, że poszukiwany 30-latek znajduje się w kryjówce w jednym z mieszkań w mieście. Śledczy pojechali pod wskazany adres. Koleżanka próbowała kryć uciekiniera. Twierdziła, że nie ma go w domu, jednak policjanci nie uwierzyli takim tłumaczeniom. Przeszukiwania mieszkania nie trwało długo, bo szybko namierzyli go w dużym kartonie w korytarzu piwnicy.

Zobacz także: Premier mówi o VAT-manie. B. Sienkiewicza to nie rozbawiło

Nieudana kryjówka

- Zatrzymany 30-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia przez lidzbarski sąd. Mężczyzna musi "rozliczyć się" z wymiarem sprawiedliwości za przestępstwo kradzieży z włamaniem, którego dopuścił się na terenie powiatu lidzbarskiego – informuje podkomisarz Monika Klepacka, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim.

d1h4ill

Ukrywający się mieszkaniec Lidzbarka przebywa już w zakładzie karnym. Odsiedzi w nim zaległą karę roku i dwa miesięcy.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Źródło: TVN 24

d1h4ill

Podziel się opinią

Share

d1h4ill

d1h4ill
Więcej tematów