Trwa ładowanie...
dlhh12c
Lech Wałęsa o Ukrainie: to musiało się tak skończyć

Lech Wałęsa o Ukrainie: to musiało się tak skończyć

- To musiało się tak skończyć- tak wydarzenia na Ukrainie komentuje Lech Wałęsa. Pytany, czy pojedzie na Ukrainę, mówi, że tylko wtedy, gdy będzie możliwość osiągnięcia tam jakiegoś rozwiązania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dlhh12c

Lekarz opiekujący się antyrządowymi demonstrantami w Kijowie poinformował o trzeciej ofierze śmiertelnej toczących się w ukraińskiej stolicy walk z milicją - podała agencja Associated Press.

dlhh12c

Zdaniem Wałęsy może być jeszcze gorzej. - Wszystko trzeba postawić na to, by doszło do rozmów - ocenia Wałęsa. Pytany, czy pojedzie na Ukrainę, mówi, że tylko wtedy, gdy będzie możliwość osiągnięcia tam jakiegoś rozwiązania.

* Zaostrza się sytuacja na Ukrainie*

Bojowy pojazd opancerzony podjechał przed siedzibę rządu w Kijowie, która znajduje się przy ulicy Hruszewskiego, gdzie rano z nową siłą wybuchły starcia między milicją a przeciwnikami władz.

W gmachu rządowym odbywa się posiedzenie Rady Ministrów, któremu przewodniczy premier Mykoła Azarow. Między tym budynkiem a położonym opodal parlamentem ustawiono ponad dziesięć ciężarówek. Na miejsce przybyły także karetki pogotowia i pojazdy straży pożarnej.

dlhh12c

Podziel się opinią

Share
dlhh12c
dlhh12c
Więcej tematów