Trwa ładowanie...

Z Warszawy do Bydgoszczy samolotem

Ceny od 99 zł

Z Warszawy do Bydgoszczy samolotem
dbm9kly
dbm9kly

Wracają przeloty na trasie Bydgoszcz - Warszawa Lotnisko Chopina. Po niedługiej przerwie, od 14 kwietnia 2014 r. będzie już można podróżować na tej trasie liniami lotniczymi Eurolot. Loty wykonywane będą maszynami Bombardier Dash Q-400 NextGen. Na jej pokładzie mieści się 78 pasażerów.

Rejsy na trasie Warszawa-Bydgoszcz *odbywać się będą codziennie.* Tzw. poranny wylot (od poniedziałku do soboty) z Bydgoszczy odbywać się będzie o godz. 5.45, lądowanie w stolicy o godz. 6.35. Następnie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) samolot będzie wylatywał z Warszawy o godz. 17.30, lądowanie w Bydgoszczy o godz. 18.20. Lot powrotny do stolicy zaplanowano o godz. 18.45 oraz przylot do Warszawy o godz. 19.35. Wieczorem, ostatni rejs na tej trasie (od poniedziałku do niedzieli, bez sobót) będzie odbywać się o godz. 22.50 i lądowanie w porcie bydgoskim o godz. 23.40.

*Cena za przelot - od 99 zł w jedną stronę. *Bilety na rejsy z Warszawy do Bydgoszczy są dostępne w systemie rezerwacyjnym od 27 marca - na stronie internetowej eurolot.com, a także poprzez Call Center i u agentów sprzedaży.

dbm9kly

Cena nie jest zła, choć i tak wysoka, jeśli porównać ją z cenami przelotów na trasie Warszawa-Wrocław i Warszawa-Gdańsk, w ofercie Ryanaira . Irlandzki przewoźnik ogłosił, że pasażerowie mogą zakupić bilety lotnicze na dwa połączenia krajowe z Warszawy Modlin do Gdańska i Wrocławia już za 39 zł.

dbm9kly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbm9kly
Więcej tematów