Trwa ładowanie...
d1176ie

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie sprzed prawie 40 lat. "Bogactwo i przepych towarzyszą mi od lat"

Kuba Wojewódzki uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Tym razem pokazał fotografię z 1980 r. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor publikuje materiały z przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (PAP)
d1176ie

Już w połowie września Wojewódzki na Facebooku odważył się pokazać, jak wyglądał 30 lat wcześniej. Wrzucił wtedy fotografię, gdzie pozuje z zespołem rockowym Sztywny Pal Azji oraz nieżyjącym już Bogdanem Łyszkiewiczem w Klubie Stodoła. Internauci ochoczo komentowali zdjęcie, żartując sobie, że czas dla gwiazdy stanął w miejscu.

Tym razem przyszedł czas na zdjęcie z 1980 r., na którym znajduje się tylko Wojewódzki. Dziennikarz w poście napisał: - "Bogactwo i przepych towarzyszą mi od lat".

Komentarz jest zrozumiały, gdyż pozuje m.in. z rakietą do tenisa, słuchawkami i telewizorem. Co w tamtych czasach mogło być wyznacznikiem "bogactwa", jak nazwał to gwiazdror.

d1176ie

- Jeśli to 1980 rok to jesteś lepszy jak Krzysiek Ibisz(oryginalna pisownia - red.) - napisał jeden z użytkowników Facebooka. Zdjęcie przez około 20 godzin zebrało 12 tys. polubień i mnóstwo komentarzy. Tych pochlebnych, jak i mniej uprzejmych.

Z tego co widać, Wojewódzki wyszukuje coraz starsze zdjęcia. Być może doczekamy się tych z okresu dzieciństwa?

d1176ie

Podziel się opinią

Share
d1176ie
d1176ie
Więcej tematów