ycipk-5of08k

Ku Klux Klan w Polsce. Internauci są przerażeni

"Czy polska policja wie o istnieniu takiego 'bractwa'?" zapytał na Twitterze jeden z internautów, dołączając link przekierowujący na stronę polskiego Ku Klux Klanu. Internauci z przerażeniem komentują treści, które można przeczytać na stronie organizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ku Klux Klan w Polsce. Internauci są przerażeni
(WP.PL)
ycipk-5of08k

"Ku Klux Klan Polska" to nie internetowy żart, ale prężnie działająca i aktywna w sieci organizacja rasistowska. "Rasizm to dar natury, który umożliwia zachowanie w czystości podziału ludzkości który ewoluował przez wieki" - brzmi motto organizacji, widoczne zaraz po wejściu na stronę.

Aby dołączyć do bractwa nie wystarczy jedyni wypełnić formularza. Dopiero administratorzy strony decydują, czy dana osoba nadaje się do "walki w imię Białej rasy'".

Na stronie czytamy, że wszyscy członkowie tworzą swoistą rodzinę, a ich relacje oparte są na szacunku i braterstwie oraz miłości do "Białej rasy". Za swój wspólny priorytet uważają "zwycięstwo nad błotnymi mieszańcami". Z opisu aktywności organizacji można się dowiedzieć, że największe znaczenie dla jej uczestników mają czyny i słowa, a "jeśli deklarujesz się, że podejmiesz się zadania, musisz je wykonać bez względu na wszystko".

ycipk-5of08k

Na stronie opublikowano też 10 wartości, którymi musi kierować się każdy członek klanu.

KuKluxKlanPolska/screen
Podziel się

W odpowiedzi na opublikowany przez jednego z internautów link do strony Ku Klux Klanu internauci zamieszczają pełne przerażenia komentarze. Część z nich podejrzewa, że to żart, inni pytają, dlaczego do tej pory policja nie rozprawiła się z administratorami strony, a jeszcze inni po prostu nie mogą uwierzyć.

ycipk-5of08k
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-5of08k

ycipk-5of08k
ycipk-5of08k