Trwa ładowanie...

Ku Klux Klan w Polsce. Internauci są przerażeni

"Czy polska policja wie o istnieniu takiego 'bractwa'?" zapytał na Twitterze jeden z internautów, dołączając link przekierowujący na stronę polskiego Ku Klux Klanu. Internauci z przerażeniem komentują treści, które można przeczytać na stronie organizacji.

Share
Ku Klux Klan w Polsce. Internauci są przerażeniŹródło: WP.PL
dqae7lt

"Ku Klux Klan Polska" to nie internetowy żart, ale prężnie działająca i aktywna w sieci organizacja rasistowska. "Rasizm to dar natury, który umożliwia zachowanie w czystości podziału ludzkości który ewoluował przez wieki" - brzmi motto organizacji, widoczne zaraz po wejściu na stronę.

Aby dołączyć do bractwa nie wystarczy jedyni wypełnić formularza. Dopiero administratorzy strony decydują, czy dana osoba nadaje się do "walki w imię Białej rasy'".

Na stronie czytamy, że wszyscy członkowie tworzą swoistą rodzinę, a ich relacje oparte są na szacunku i braterstwie oraz miłości do "Białej rasy". Za swój wspólny priorytet uważają "zwycięstwo nad błotnymi mieszańcami". Z opisu aktywności organizacji można się dowiedzieć, że największe znaczenie dla jej uczestników mają czyny i słowa, a "jeśli deklarujesz się, że podejmiesz się zadania, musisz je wykonać bez względu na wszystko".

dqae7lt

Na stronie opublikowano też 10 wartości, którymi musi kierować się każdy członek klanu.

KuKluxKlanPolska/screen
Źródło: KuKluxKlanPolska/screen

W odpowiedzi na opublikowany przez jednego z internautów link do strony Ku Klux Klanu internauci zamieszczają pełne przerażenia komentarze. Część z nich podejrzewa, że to żart, inni pytają, dlaczego do tej pory policja nie rozprawiła się z administratorami strony, a jeszcze inni po prostu nie mogą uwierzyć.

dqae7lt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqae7lt
dqae7lt
Więcej tematów