Trwa ładowanie...
d11gkuy

Kto zostanie nowym premierem? TVP już wie

"Wsparcie medialne dla wyrzucenia premier Szydło idzie pełną parą" - donoszą internauci. Ich komentarze pokazują, że obok wtorkowych wydań "Wiadomości" TVP oraz "Nie da się ukryć" TVP Info nie mogli przejść obojętnie. Programy poświęcono Mateuszowi Morawieckiemu. Padły same komplementy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci zarzucają TVP propagandę
Internauci zarzucają TVP propagandę (East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER)
d11gkuy

"Morawiecki zmienił Polskę - nie da się już nas bezkarnie okradać" - pasek o takiej treści pokazały "Wiadomości". Dla internautów oznacza to tylko jedno: minister finansów zastąpi Beatę Szydło na stanowisku premiera.

"Chyba nie ma już wątpliwości" - podkreślają. Przypomnijmy, że sama rzecznik PiS Beata Mazurek przyznała, że propozycja takiej zmiany padła.

Twitter

Użytkownicy Twittera nie doceniają jednak narracji TVP. Krytyce nie ma końca. "Nie jesteśmy idiotami TVP Info. Wiemy, kto to Morawiecki i wiemy, czym się zajmuje" - napisała jedna z internautek. Jest w gronie osób niezadowolonych z przekazu telewizji, które wstawiają się za obecną premier. Do swoich postów dołączają hasztag "murem za Szydło".

"TVP Info odmienia nazwisko Morawieckiego przez przypadki" - napisał inny użytkownik.

d11gkuy

Internauci zwracają też uwagę na długość materiału o Morawieckim. "Wykąpałam się, posprzątałam kuchnie i łazienkę, a w TVP Info peanów na cześć Mateusza Morawieckiego ciąg dalszy" - podkreśliła internautka. I dołączyła przestrogę dla telewizji. "Uważajcie, bo zagłaskacie na śmierć polityczną" - dodała.

Na profilu twitterowym serwisu kontrowersje.net pojawił się z kolei taki komentarz: "W TVP Info też laudacja "Gospodarka pod rządami Mateusza Morawieckiego". PiS jednak wziął się za PR. Zastanawiam się, ilu wyborców Prawa i Sprawiedliwości, którzy sami siebie nazywają myślącymi, właśnie ob...gało monitory".

Do wieczornych wydań programów TVP odniósł się też dziennikarz Wojciech Bojanowski. Zasugerował, że jest coś na rzeczy.

Inny internauta to, co zrobiło TVP, nazwał "wazeliną pod adresem Mateusza Morawieckiego". Jak podkreślił, jest zniesmaczony.

Źródło: Twitter/WP

d11gkuy

Podziel się opinią

Share

d11gkuy

d11gkuy
Więcej tematów