Trwa ładowanie...
d3wapda

Mateusz Morawiecki będzie premierem? Beata Mazurek potwierdza, że jest to możliwe

- Nie jest tajemnicą, że pojawiła się propozycja, aby premierem był Mateusz Morawiecki, ale decyzja, kiedy i ewentualnie kto będzie premierem nie zapadła – powiedziała dziennikarzom w Sejmie rzeczniczka PiS. Decyzję podejmie Komitet Polityczny PiS - dodała Beata Mazurek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzeczniczka PiS Beata Mazurek podkreśliła, że żadna decyzja jeszcze nie zapadła
Rzeczniczka PiS Beata Mazurek podkreśliła, że żadna decyzja jeszcze nie zapadła (Agencja Gazeta)
d3wapda

Beata Mazurek nie wykluczyła, że do zmian w rządzie dojdzie w przyszłym tygodniu. - Żadna decyzja w tej kwestii nie zapadła. Podejmie ją Komitet Polityczny PiS – dodała. Rzeczniczka partii mówiąc o Mateuszu Morawieckim stwierdziła, że bez jego działań nie byłoby wielu reform.

Beata Mazurek pytana o możliwą przyszłość premier Beaty Szydło odparła, że ona zależy tylko od niej samej. I jeszcze raz podkreśliła, że żadna decyzja jeszcze nie zapadła.

Informacja o tym, że Mateusz Morawiecki może zastąpić Beatę Szydło na stanowisku premiera pojawiła się w poniedziałek późnym wieczorem. Według informacji RMF FM, taka propozycja padła na spotkaniu ważnych polityków PiS-u w siedzibie partii.

d3wapda

Zobacz też: Sprawdziliśmy czy mieszkańcy Brzeszcz czekają na powrót Beaty Szydło

Później pojawił się tajemniczy tweet Beaty Szydło. Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska. Dbająca o rodzinę i wartości, bezpieczna. Wyrosła na fundamencie chrześcijańskim, tolerancyjna i otwarta. Nowoczesna i ambitna. To mój kraj. Przykład dla Europy i świata. Tacy jesteśmy Polacy" – napisała. A to wzmogło spekulacje na temat zmiany premiera.

Do planowanej od kilku miesięcy rekonstrukcji ma dojść jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

d3wapda
d3wapda

Podziel się opinią

Share
d3wapda
d3wapda
Więcej tematów