Trwa ładowanie...

Książę William i księżna Kate przyjadą w lipcu do Polski. Szczerski: to potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami

To już pewne. Książę William i księżna Kate złożą wizytę w Polsce. - Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Informację potwierdził na Twitterze dyrektor Biura Prasowego Prezydenta RP Marek Magierowski. Szczegółowy program wizyt ma zostać podany w późniejszym terminie.

Share
Książę William i księżna Kate przyjadą w lipcu do Polski. Szczerski: to potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajamiŹródło: PAP/EPA, fot: Patrick van Katwijk
d22rf8m

- Para prezydencka z radością przyjęła wiadomość o woli złożenia wizyty w Polsce przez Księcia i Księżną Cambridge. Księżna Kate i Książę William będą miłymi gośćmi w Polsce. Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku - poinformował Szczerski.

Pałac Kensington poinformował w piątek na Twitterze, że książę i księżna złożą oficjalną wizytę w Polsce i Niemczech w lipcu tego roku.

- Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par - dodał prezydencki minister.

Książę Cambridge William jest drugim po swym ojcu księciu Walii Karolu w kolejce do brytyjskiego tronu. William i Kate pobrali się w 2011 r.. Para książęca ma dwójkę dzieci: George'a i Charlottę.

d22rf8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22rf8m
d22rf8m
Więcej tematów