Trwa ładowanie...
d2tcp88

Ksiądz święcił koszyczki, a kobiety porównał do terrorystek. Na krzyżu powiesił karabin

Tych, którzy koszyczki święcili w Lwówku Śląskim, spotkał szokujący widok: na krzyżu wisiały trzy wieszaki i karabin. - Ksiądz mówił o zagrożeniach, jakie czekają świat chrześcijański. Kobiety porównał do terrorystek i morderczyń - opowiada zbulwersowana Agnieszka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzyż przy ołtarzu w parafii Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim
Krzyż przy ołtarzu w parafii Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim (Facebook.com, Fot: Opieka medyczna, a nie watykańska)
d2tcp88

Wielka Sobota. Chłopak Agnieszki wybrał się do Kościoła, aby razem z rodziną poświęcić koszyczek. Po wejściu do parafii Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim (woj. dolnośląskie) przecierał oczy ze zdumienia: ujrzał na krzyżu karabin, pistolet i wieszaki. - Natychmiast wysłał mi zdjęcie - mówi Wirtualnej Polsce Agnieszka*.

Meczety i muzułmanie to zło, a kobiety to terrorystki

W pierwszym odruchu chciał ze świątyni wyjść. Jednak po chwili zastanowienia zdecydował, że zostanie i posłucha, co ksiądz ma do powiedzenia. - Zanim przystąpił do święcenia koszyczków wspomniał o zagrożeniach, jakie teraz czekają świat chrześcijański. Opowiadał o tym, że co trzy minuty jeden Chrześcijanin jest zabijany na świecie. Powiedział, że meczety i muzułmanie to jest zło. I przyrównał kobiety do terrorystek i morderczyń - opowiada Agnieszka.

d2tcp88

Wtedy dopiero wstał i ostentacyjnie wyszedł. - To bardzo mała miejscowość, w której wszyscy się znają. On wyszedł jako jedyny. Poczekał na zewnątrz, aż ksiądz skończy święcić koszyczki. To jest skandal - podsumowuje Agnieszka.

*imiona zostały zmienione

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2tcp88

Zobacz także: Spowiedź w XXI wieku nie musi być szczegółowa. "To nie kontrola urzędu skarbowego"

d2tcp88

Podziel się opinią

Share
d2tcp88
d2tcp88
Więcej tematów