Trwa ładowanie...
d1b661n
d1b661n

Ks. Kazimierz Sowa o przeproszeniu Bronisława Komorowskiego: nie godzi się porównywać go do Hitlera

Podczas czwartkowej mszy św. w intencji Bronisława Komorowskiego przeproszono byłego prezydenta za „wiele niesprawiedliwości, także bardzo podłych”, wypowiadanych „przez ludzi, których nazywamy ludźmi Kościoła”. Zdaniem ks. Kazimierza Sowy, który uczestniczył w nabożeństwie, nie ma w tym nic kontrowersyjnego. - Przeprosiny są naszą prywatną inicjatywą. Mieliśmy przeświadczenie i wewnętrzną potrzebę powiedzenia, że nie godzi się porównywać kogoś do Hitlera - powiedział na antenie TVP Info.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1b661n

- Tak, to była krytyka tych słów, tych osób, które niesprawiedliwie się o Bronisławie Komorowskim wypowiadały - tłumaczył na antenie TVP Info ksiądz Sowa.

W czwartek wieczorem w warszawskim kościele ss. wizytek odprawiono mszę św. w intencji Bronisława Komorowskiego i jego rodziny. Mszę koncelebrowali rektor kościoła ss. wizytek ks. Aleksander Seniuk, ks. Kazimierz Sowa, ks. Stanisław Opiela i ks. Andrzej Luter. Podziękowali mu za prezydenturę i przeprosili "za wiele niesprawiedliwości, także bardzo podłych", wypowiadanych „przez ludzi, których nazywamy ludźmi Kościoła”.

d1b661n

Podziel się opinią

Share

d1b661n

d1b661n
Więcej tematów