Trwa ładowanie...

Dziewczynka przejechała 100 km, by pożegnać Krzysztofa Krawczyka

13-letnia Amelia Skalska z Wielkopolski przejechała 100 km, by osobiście pożegnać idola. Na grobie Krzysztofa Krawczyka młoda adeptka szkoły muzycznej wykonała utwory: "To, co dał nam świat” i "Barka".
Share
Grób Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach
Grób Krzysztofa Krawczyka w GrotnikachŹródło: AKPA
d2tkmhf

Choć od pożegnania Krzysztofa Krawczyka minął już nieco ponad tydzień, żałoba po artyście trwa nadal. 13-letnia Amelia Skalska z Wielkopolski przyjechała z tatą 100 km, by osobiście zjawić się na grobie swojego idola.

Przy asyście taty dziewczynka zaaranżowała dwie piosenki, którymi chciała pożegnać artystę. Uczęszczająca do szkoły muzycznej 13-latka z Sompolna (niedaleko Lichenia), zagrała na skrzypcach: "To, co dał nam świat" z repertuaru Krzysztofa Krawczyka i pieśń religijną "Barkę".

Czytaj:Krawczyk nigdy tego nie ukrywał. "Ciągnąłem koks dzień w dzień"

d2tkmhf

Jak powiedział ojciec dziewczynki w rozmowie z "Super Expressem", w każdy weekend jeżdżą z córką w inne miejsce i grają Scorpionsów, Niemena, Wodeckiego. W ten sposób oddają hołd muzykom.

Po śmierci Krawczyka Amelia wpadła na pomysł, by także upamiętnić naczelnego barda polskiej sceny. Wybrała dwa utwory, które zaaranżowała wspólnie z tatą.

Przypomnijmy, że pogrzeb wokalisty odbył się 10 kwietnia na cmentarzu w podłódzkiej miejscowości Grotniki.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2tkmhf

Podziel się opinią

Share
d2tkmhf
d2tkmhf
Więcej tematów