Trwa ładowanie...
d3465qd

Krystyna Pawłowicz znowu grzmi w sieci. "Czekają niecierpliwie na śmierć Polski"

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz w najnowszym wpisie alarmuje o wrogu wewnętrznym Polski. Jak podkreśla, V kolumna "wgramoliła się" do Sejmu, założyła antypolskie organizacje oraz media i upokarza kraj. - Kiedy to się skończy? - pyta polityk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej aktywnych posłanek w mediach społecznościowych
Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej aktywnych posłanek w mediach społecznościowych (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d3465qd

Pawłowicz w mediach społecznościowych dała wyraz swojej złości na jej zdaniem antypolskie wystąpienia niektórych polityków i osób publicznych.

Pisząc o V kolumnie miała na myśli - jak tłumaczyła - "jakieś resortowe osobniki", które nie są zakorzenione w polskiej historii ani tradycji. One "bez ograniczeń, czując zewnętrzne wsparcie, atakują kłamliwie, skrajnie, nienawistnie i morderczo państwo swego zamieszkania" - podkreśliła posłanka PiS.

Jak zaznaczyła, państwo "w swej dobroci i naiwności pozwala bluzgać kłamstwami w polskiej państwowej telewizji, do której ta wredna kolumna chodzi tylko po to, by Polsce i Polakom przyłożyć i upokorzyć".

d3465qd

W dalszej części wpisu też nie szczędziła mocnych słów. Zarzuciła "szkodnikom", że pobierają pieniądze od państwa, które niszczą. "Nie wstydzą się brać pensji od swej 'ofiary' za jej przyduszanie i mordowanie. Czekają niecierpliwie na śmierć Polski...".

"Czy Polska oczyści się kiedyś z tego zdradzieckiego balastu?" - tym pytaniem zakończyła facebookowy wpis.

Post w krótszej wersji zamieściła też na Twitterze. Co więcej, wdała się w dyskusję z internautami. "Czekam na pokajanie się przez komunistów i ich następców. Oni niech się przygotowują do rocznicy Marca" - odpowiedziała użytkownikom.

Zobacz także: Mateusz Morawiecki o "żydowskich sprawcach". Przełamał tabu czy wyszedł na antysemitę?

d3465qd

Podziel się opinią

Share

d3465qd

d3465qd
Więcej tematów