Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz podniosła alarm

Krystyna Pawłowicz poinformowała swoich obserwatorów na Twitterze, że ktoś się pod nią podszywa. Była posłanka PiS chciała założyć konto na nowym serwisie społecznościowym Albicla, ale okazało się, że ktoś ją ubiegł i teraz się pod nią podszywa.
Share
Krystyna Pawłowicz podniosła alarm
Krystyna Pawłowicz podniosła alarmŹródło: Getty Images
d3j4my2

Założony przez środowiska związane z "Gazetą Polską" serwis Albicla cieszy się sporą popularnością wśród polityków obozu rządzącego. Serwis ma być odpowiedzą na istniejące już serwisy społecznościowe, które w ocenie jego założycieli nie są prawdziwą ostoją wolności słowa.

Krystyna Pawłowicz: Ktoś się pode mnie podszywa

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz chciała założyć konto w nowym serwisie społecznościowym. Okazało się to jednak niemożliwe, bo ktoś już wcześniej założył taki profil, używając jej imienia i nazwiska.

d3j4my2

Była posłanka postanowiła poinformować o tym na konkurencyjnym Twitterze i jednocześnie poprosiła swoich obserwatorów o zgłoszenie tej sytuacji administratorom Albicla. "Uwaga, uwaga! Wczoraj jakiś łobuz założył konto na Albicla, podszywając się pode mnie. Jest to fałszywe konto. W obliczu takiej sytuacji zmuszona byłam prosić swych obserwatorów na Twitterze o pomoc. Proszę o zgłaszanie oszusta. Blokuje mi wejście na to nowe medium. Dziękuję" - napisała Pawłowicz w tweecie.

Tymczasem na koncie podpisanym nazwiskiem byłej posłanki PiS pojawiły się już pierwsze wpisy. Żartownisie podszywający się pod Pawłowicz pytają m.in. "Stanisław? Na którą mamy do pracy?".

Strajk Kobiet w Warszawie. Marta Lempart krytykuje działania policji. Dostało się Jarosławowi Kaczyńskiemu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3j4my2

Podziel się opinią

Share
d3j4my2
d3j4my2
Więcej tematów