Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz o hejcie i sprawiedliwych sądach. Twierdzi, że Jerzy Owsiak upokarzał ją „jako kobietę i człowieka”

Krystyna Pawłowicz zamieściła na twitterze kontrowersyjny wpis, udostępniając zdjęcie lidera WOŚP. Posłanka PiS twierdziła, że Jerzy Owsiak poniżał ją „jako kobietę i człowieka”.
Share
Krystyna Pawłowicz o hejcie i sprawiedliwych sądach. Twierdzi, że Jerzy Owsiak upokarzał ją „jako kobietę i człowieka”
Krystyna Pawłowicz o hejcie i sprawiedliwych sądach. Twierdzi, że Jerzy Owsiak upokarzał ją „jako kobietę i człowieka”Źródło: PAP, Fot: Jacek Turczyk
d28woib

Krystyna Pawłowicz i Jerzy Owsiak – spór na drodze sądowej

We wtorek, 3 września, Krystyna Pawłowicz udostępniła na swoim twitterze zdjęciem lidera WOŚP. Jerzy Owsiak pozował na nim w towarzystwie prawników i sędziów (jednym z nim był prof. Krystian Markiewicz, przewodniczący Stowarzyszenia Sędziów „lustitia”. Należy zaznaczyć, że Pawłowicz i Owsiak swój spór w sądzie toczą niemalże od roku. Jego powodem są wulgarne i naruszające godność aktywisty, skierowane na temat posłanki PiS. Przypominamy, że w ubiegłym roku Krystyna Pawłowicz wygrała z liderem WOŚP procesy cywilne. Teraz jednak uznała, że najwyższy czas skupić uwagę na karnych.

Krystyna Pawłowicz o hejcie i sprawiedliwych sądach

W swoim wpisie w mediach społecznościowych posłanka PiS poddała wątpliwości swoją wiarę w wolne i sprawiedliwe sądy. Stwierdziła, że Jerzy Owsiak stosował wobec niej hejt, poniżając ją jako kobietę i człowieka. Zdaniem Pawłowicz, zdjęcie jest dowodem na to, że lider WOŚP czuje się pewnie w sądzie, mając przy sobie obrońców.

d28woib

Podziel się opinią

Share
d28woib
d28woib
Więcej tematów