Trwa ładowanie...
dxid7xn

Krystyna Pawłowicz komentuje postawę Dulkiewicz. Posłanka PiS nawiązuje do krytyki reformy edukacji

Krystyna Pawłowicz ostro o stanowisku Aleksandry Dulkiewicz. Posłanka PiS zamieściła w mediach społecznościowych kontrowersyjny wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz komentuje postawę Dulkiewicz. Posłanka PiS nawiązuje do krytyki reformy edukacji
Krystyna Pawłowicz komentuje postawę Dulkiewicz. Posłanka PiS nawiązuje do krytyki reformy edukacji (newspix.pl)
dxid7xn

Krystyna Pawłowicz krytykuje Dulkiewicz

Przypominamy, że we wtorek, 9 lipca prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz, była gościem programu Polityka na ostro, emitowanego na antenie Polsat News. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą poruszała tematy związanie z reformą szkolnictwa PiS i jej negatywnym wpływem na uczniów, dla których zabrakło miejsc w szkołach. Zdaniem Dulkiewicz reforma przyczyniła się także do wzrostu prób samobójczych uczniów ostatnich klasy, na których rząd PiS wywarł „dodatkową presję”. Do sprawy szybko odniosła się posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, zamieszczając kontrowersyjny wpis na swoim twitterze

Pawłowicz o Dulkiewicz – Polski nie stać na „słupy”

W zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie, Krystyna Pawowicz oznajmiła, że Dulkiewicz uwierzyła w szanse na zostanie Prezydentem, gdyż „wybrał ją Tusk”. Internautów pytała o dorobek oraz zasługi Dulkiewicz dla kraju, po czym stwierdziła, że „Polski nie stać na słupy”.

Do sprawy odniósł się również poseł PiS, Kazimierz Smoliński, wiceprzewodniczący sejmowej komisji śledczej do spraw VAT. Jego zdaniem ostre słowa prezydent Gdańska mogą być jedynie przykrywką do zupełnie innej sprawy politycznej, a wypowiedzi Dulkiewicz określił mianem „coraz bardziej oderwanych od rzeczywistości”.

dxid7xn

Podziel się opinią

Share

dxid7xn

dxid7xn
Więcej tematów