Trwa ładowanie...
miesięcznica smoleńska

Krwawa bójka przed miesięcznicą smoleńską w Warszawie. Mężczyzna walczy o życie

W noc poprzedzającą ostatnią miesięcznicę smoleńską dwaj mężczyźni pokłócili się o barierki postawione na Krakowskim Przedmieściu. Jeden z nich znajduje się w stanie krytycznym.

Share
Krwawa bójka przed miesięcznicą smoleńską w Warszawie. Mężczyzna walczy o życie
Źródło: WP.PL, Fot: Karolina Rogaska
d2ixz40

Jak relacjonuje "Super Express", do tragedii doszło w środku nocy przed sobotnią rocznicą katastrofy smoleńskiej w Warszawie.

Gdy Paweł K. przechodził ze znajomymi ulicą Trębacką, usłyszał wulgarny komentarz Adriana C. na temat grodzenia ulic barierkami. - Co za ... je tutaj ustawił!? - miał krzyczeć. Paweł K. zareagował i zwrócił mu uwagę.

d2ixz40

Na słowach się jednak nie skończyło. Doszło między nimi do szarpaniny, podczas której Adrian C. wyciągnął nóż. Zadał Pawłowi K. trzy ciosy - dwa pod serce i jeden w brzuch.

Znajomi rannego zatrzymali sprawcę ataku. Zaczęli go bić. Dobrze, że w porę przyjechała policja, bo mogło dojść do linczu.

37-latek w stanie krytycznym trafił do warszawskiego szpitala przy Banacha. Lekarze nadal walczą o jego życie.

Podczas przesłuchania Adrian C. nie przyznał się do winy. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla nożownika. Grozi mu dożywocie.

d2ixz40

Do incydentów doszło także podczas samej miesięcznicy na Placu Zamkowym - w momencie, gdy obok manifestacji Obywateli RP przeszedł marsz uczestników miesięcznicy.

d2ixz40

Podziel się opinią

Share
d2ixz40
d2ixz40
Więcej tematów