Trwa ładowanie...
d4z3yzn

Krwawa bójka przed miesięcznicą smoleńską w Warszawie. Mężczyzna walczy o życie

W noc poprzedzającą ostatnią miesięcznicę smoleńską dwaj mężczyźni pokłócili się o barierki postawione na Krakowskim Przedmieściu. Jeden z nich znajduje się w stanie krytycznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krakowskie Przedmiecie w okolicach pałacu prezydenckiego przed miesięcznicą smoleńską
Krakowskie Przedmiecie w okolicach pałacu prezydenckiego przed miesięcznicą smoleńską (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
d4z3yzn

Jak relacjonuje "Super Express", do tragedii doszło w środku nocy przed sobotnią rocznicą katastrofy smoleńskiej w Warszawie.

Gdy Paweł K. przechodził ze znajomymi ulicą Trębacką, usłyszał wulgarny komentarz Adriana C. na temat grodzenia ulic barierkami. - Co za ... je tutaj ustawił!? - miał krzyczeć. Paweł K. zareagował i zwrócił mu uwagę.

Na słowach się jednak nie skończyło. Doszło między nimi do szarpaniny, podczas której Adrian C. wyciągnął nóż. Zadał Pawłowi K. trzy ciosy - dwa pod serce i jeden w brzuch.

d4z3yzn

Znajomi rannego zatrzymali sprawcę ataku. Zaczęli go bić. Dobrze, że w porę przyjechała policja, bo mogło dojść do linczu.

37-latek w stanie krytycznym trafił do warszawskiego szpitala przy Banacha. Lekarze nadal walczą o jego życie.

Podczas przesłuchania Adrian C. nie przyznał się do winy. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla nożownika. Grozi mu dożywocie.

Do incydentów doszło także podczas samej miesięcznicy na Placu Zamkowym - w momencie, gdy obok manifestacji Obywateli RP przeszedł marsz uczestników miesięcznicy.

d4z3yzn

Podziel się opinią

Share

d4z3yzn

d4z3yzn
Więcej tematów