Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na dziś – piątek 8 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Prognoza pogody na dziś (piątek 8 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Prognoza pogody na dziś – piątek 8 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: flickr.com
dkcopbq
dkcopbq

Prognoza pogody na dziś – 8 marca Warszawa

Mieszkańców stolicy w piątek czeka pogodny dzień z okresowymi zachmurzeniem i temperaturą w okolicach 10°C. Synoptycy przewidują całkowite zachmurzenie od ok. godz. 16.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 7°C (temp. odczuwalna 2°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 11°C (temp. odczuwalna 3°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 993 hPa (rano) do 1002 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 25 km/h. Dzień zapowiada się pogodnie z zachmurzeniem w drugiej części dnia, bez opadów atmosferycznych.

dkcopbq

Prognoza pogody na dziś – 8 marca Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się dziś zmiennej pogody. Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie o poranku z przejaśnieniami w dalszej części dnia oraz przelotne opady deszczu w godzinach nocnych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 8°C (temp. odczuwalna 2°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 13°C (temp. odczuwalna 5°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 982 hPa (rano) do 990 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 32 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie ze stopniowymi przejaśnieniami w ciągu dnia.

Prognoza pogody na dziś – 8 marca Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w piątek mogą spodziewać się pochmurnej pogody z okresowymi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie niemal przez cały dzień, choć bez opadów atmosferycznych.

dkcopbq

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 6°C (temp. odczuwalna -4°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 11°C (temp. odczuwalna 2°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 994 hPa (rano) do 1004 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość nawet 32 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie z niską temperaturą odczuwalną, bez opadów.

Prognoza pogody na dziś – 8 marca Gdańsk

Mieszkańców Gdańska w piątek czeka pochmurna pogoda niemal przez cały dzień, z okresowymi przejaśnieniami. Synoptycy przewidują występowanie słabych opadów deszczu w godzinach popołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 6°C (temp. odczuwalna -5°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 8°C (temp. odczuwalna -4°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 990 hPa (rano) do 979 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość nawet do 43 km/h (silny wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie ze słabymi opadami deszczu oraz temperaturą odczuwalną poniżej 0°C. Niemal identycznej pogody spodziewać się mogą mieszkańcy całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot).

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego, wp.pl

dkcopbq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkcopbq
Więcej tematów