Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na dziś – niedziela 10 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Prognoza pogody na dziś (niedziela 10 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Prognoza pogody na dziś – niedziela 10 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: flickr.com
d1ga6r3
d1ga6r3

Prognoza pogody na dziś – 10 marca Warszawa

Mieszkańców stolicy w niedzielę czeka pochmurny dzień. Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie niemal przez cały dzień i lokalne, słabe opady deszczu od ok. godz. 16.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 2°C (temp. odczuwalna -4°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 8°C (temp. odczuwalna -3°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 996 hPa (rano) do 994 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do nawet 32 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie ze słabym deszczem oraz niską temperaturą odczuwalną.

Prognoza pogody na dziś – 10 marca Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się pochmurnego dnia z lokalnymi opadami deszczu. Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie niemal przez cały dzień oraz przelotne opady deszczu do ok. godz. 16.

d1ga6r3

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 7°C (temp. odczuwalna 4°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 9°C (temp. odczuwalna 0°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 984 hPa (rano) do 985 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 29 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie z lokalnym deszczem i przejaśnieniami.

Prognoza pogody na dziś – 10 marca Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w niedzielę mogą spodziewać się pochmurnej pogody o poranku z przejaśnieniami w ciągu dnia. Synoptycy prognozują lokalne, słabe opady deszczu w okolicach godz. 7.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 7°C (temp. odczuwalna 0°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 9°C (temp. odczuwalna -3°C).

d1ga6r3

Ciśnienie będzie wahać się od 997 hPa (rano) do 998 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 40 km/h (silny wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie z okresowymi przejaśnieniami w ciągu dnia oraz silnym wiatrem.

Prognoza pogody na dziś – 10 marca Gdańsk

Mieszkańców Gdańska w niedzielę czeka pochmurna pogoda przed południem z przejaśnieniami w ciągu dnia. Synoptycy prognozują słabe opady deszczu w godzinach przedpołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 2°C (temp. odczuwalna -8°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 4°C (temp. odczuwalna -9°C).

d1ga6r3

Ciśnienie będzie wahać się od 992 hPa (rano) do 991 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 36 km/h (żywszy wiatr). Dzień zapowiada się pochmurnie ze słabymi opadami deszczu przed południem oraz przejaśnień w godzinach popołudniowych. Niemal identycznej pogody spodziewać się mogą mieszkańcy całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot).

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego, wp.pl

d1ga6r3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ga6r3
Więcej tematów