Trwa ładowanie...

Policja: 44-letni Piotr Modelski poszukiwany listem gończym

Piotr Modelski jest poszukiwany przez krakowską policję. Za mężczyzną wydano list gończy po tym jak nie stawił się na odbywanie kary. 44-latek został skazany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Share
44-letni Piotr Modelski poszukiwany jest na podstawie listu gończego
44-letni Piotr Modelski poszukiwany jest na podstawie listu gończego Źródło: Policja
d3ruxpl

Z noty przesłanej przez małopolską policję dowiadujemy się, że decyzją Sądu Okręgowego w Krakowie Piotr Modelski został skazany na 6-letnią karę pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz za wprowadzanie do obrotu środków odurzających. Jednak nie stawił się na odbywanie kary, dlatego wydano za nim list gończy.

Piotr Modelski ma 44 lata, wzrost ok. 176 cm, blond-ciemne włosy, bez znaków szczególnych. Po raz ostatni zamieszkiwał przy ul. Łużyckiej 44 na Podgórzu Duchackim w Krakowie.

d3ruxpl

"Informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji VI w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 917 lub 112. Zapewniamy możliwość utrzymania tajemnicy co do osoby informującej" - przekazuje małopolska policja.

Funkcjonariusze przypominają, że "za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5".

Strajk kobiet. Kordony policji pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Włodzimierz Czarzasty komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3ruxpl

Podziel się opinią

Share
d3ruxpl
d3ruxpl
Więcej tematów