Trwa ładowanie...

Charytatywny obiad dla znanego, sparaliżowanego tancerza. Możesz dołączyć i pomóc

W sobotę, 17 października, odbędzie się wielki, charytatywny obiad dla polityków i mieszkańców Małopolski. Dzięki ponadpartyjnej inicjatywie, udaje się połączyć skłócone na co dzień frakcje samorządowe, a przede wszystkim zebrać pieniądze dla potrzebujących. Tym razem wsparcia wymaga artysta znany z "Tańca z Gwiazdami".

Share
Charytatywny obiad dla znanego, sparaliżowanego tancerza. Możesz dołączyć i pomócŹródło: obiaddlaslawka.pl
d2toms5

- Sławek Turski jest tancerzem, występował między innymi w "Tańcu z Gwiazdami". Przez nieszczęśliwy wypadek - wypadł z łódki - dostał urazu kręgosłupa. Dokładnie zwichnął odcinek C4/C5. Od tego momentu jest sparaliżowany od pasa w dół - mówi Wirtualnej Polsce Łukasz Wantuch, sąsiad sparaliżowanego tancerza i organizator "Obiadu dla Sławka".

By pomóc w długotrwałej terapii, Wantuch organizuje wspólny posiłek dla polityków i mieszkańców Małopolski.

- Celem jest zebranie pieniędzy na rehabilitację. Aktualnie Sławek ma niedowład czterokończynowy (choć ma czucie, to nie jest w stanie poruszać nogami i rękoma). Wymaga całodobowej opieki medycznej i natychmiastowej rehabilitacji - dodaje Wantuch.

d2toms5

Dołączając się do charytatywnego spotkania, można wesprzeć terapię i postawić Sławka "na nogi". Koszt czterodaniowego obiadu z napojami to 100 złotych.

- Restauratorzy zrzekli się wynagrodzenia, dlatego cała kwota idzie bezpośrednio na leczenie. Impreza odbędzie się 17 października 2015 o godz 13.00 w restauracji Al Capone w Wieliczce, a swoją obecność potwierdził prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz wicewojewoda małopolski Wojciech Szczepanik - opowiada organizator.

Ponadpartyjne, charytatywne obiady dla polityków i mieszkańców Małopolski, to impreza cykliczna, dzięki której udaje się pomagać potrzebującym mieszkańcom regionu. Podczas ostatniego spotkania, udało się zebrać ponad 15 tys. złotych dla chorego na raka 18-latka.

Więcej informacji o inicjatywie można przeczytać na stronie: www.obiaddlaslawka.pl

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2toms5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2toms5
Więcej tematów