Trwa ładowanie...
djx0n85

Koszmarna śmierć 17-latka. Nowe ustalenia

Wsią Jeglia niedaleko Działdowa w woj. warmińsko-mazurskim wstrząsnęła prawdziwa tragedia. Na pobliskim polu znaleziono ciało 17-latka. Niedaleko leżał w ciężkim stanie jego brat bliźniak. Pojawiają się nowe informacje w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki 17-latka leżały na polnej drodze
Zwłoki 17-latka leżały na polnej drodze (East News)
djx0n85

Na zwłoki nastolatka natknął się wieczorem 16 czerwca jeden z mieszkańców wsi Jeglia. Natychmiast zawiadomił policję. Niedługo potem okazało się, że kilkadziesiąt metrów dalej leżał w ciężkim stanie jego brat bliźniak.

- Ciało 17-latka miało rany kłute. Drugi z braci przebywa w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej - mówił st. sier. Tomasz Markowski w rozmowie z o2.pl.

Wiadomo już, że rany klatki piersiowej i krwotok były bezpośrednią przyczyną śmierci 17-latka ze wsi Jeglia. Policjanci przypuszczają, że bracia mogli zażywać dopalacze. Zlecono dodatkowe badania toksykologiczne pod tym kątem.

djx0n85

Początkowa hipoteza mówiła o tym, że między braćmi mogła się wywiązać śmiertelna bójka. Zmieniono jednak kierunek postępowania z nieumyślnego spowodowania śmierci na namawianie do targnięcia się na własne życie - informuje RMF FM.

W szpitalu cały czas przebywa drugi z bliźniaków. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jest on do tej pory traktowany jako pokrzywdzony.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

djx0n85

Podziel się opinią

Share

djx0n85

djx0n85
Więcej tematów