Trwa ładowanie...
d81kfle

Kosiniak-Kamysz w #dzieńdobryWP o Kijowskim i KOD-zie: źle to wygląda

Źle to wygląda - powiedział we wtorek w #dzieńdobryWP Władysław Kosiniak-Kamysz, komentując najnowsze doniesienia o liderze KOD-u Mateuszu Kijowskim. - Widać, że energia wypaliła się w tej inicjatywie - ocenił gość porannego programu Telewizji WP.

Share
d81kfle

Mateusz Kijowski oficjalnie odcina się od zbiórek organizowanych na spłatę jego alimentów. Materiały, do których dotarła Wirtualna Polska, wskazują jednak, że z prywatnego konta facebookowego lidera KOD prowadzono intensywną korespondencję z inicjatorem pierwszej tego typu akcji. Jej pomysłodawca poświadczył, że odbyła się za zgodą Kijowskiego i nosiła znamiona niezarejestrowanej zbiórki publicznej.

Władysław Kosiniak-Kamysz, poproszony o komentarz na ten temat stwierdził, że "źle to wygląda". - Tak, jak te pierwsze doniesienia dotyczące finansowania, które wywołały burzę w samym KOD-zie, nie zostały precyzyjnie wyjaśnione - mówił szef PSL we wtorkowym #dzieńdobryWP.

d81kfle

- Widać, że energia wypaliła się w tej inicjatywie. Wiele młodych osób mówi: rozczarowaliśmy się. Zaangażowaliśmy się po raz pierwszy w projekt społeczno-polityczny, myśleliśmy, że będzie to inna jakość. Ale jesteśmy rozczarowani bardziej niż partiami politycznymi - dodał Kosiniak-Kamysz.

- Ja nie lubię się znęcać nad kimś, komu jest trudno, a myślę, że Kijowski ma teraz ciężkie dni, ale wydaje się, że ta formuła KOD-u i jego marka jest na dziś nie do odbudowania - ocenił polityk opozycji.

d81kfle

Podziel się opinią

Share
d81kfle
d81kfle
Więcej tematów