Trwa ładowanie...

Korwin Piotrowska uderza w opozycję. "To jest tragikomiczne"

"Na kogo głosować? Jak żyć?" – pyta na Facebooku dziennikarka. Znana z ostrego pióra nie oszczędza polityków opozycji, stwierdzając, że jest "w ciemnej d…e".

Share
Korwin Piotrowska uderza w opozycję. "To jest tragikomiczne"Źródło: Facebook.com, fot: Karolina Korwin-Piotrowska
d1xug28

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała emocjonalny post. Już w pierwszym zdaniu tak zwraca się do opozycji: "Jarosław & Mateusz&c o robią z tobą, co chcą i jak chcą, to nie jest zabawne, to jest tragikomiczne". Dalej jest jeszcze ostrzejsza.

Komentatorka, która na co dzień wytyka błędy gwiazdom i celebrytom, zwraca uwagę na umiejętności PiS, jakich brakuje opozycji. "Jeśli teraz widowiskowo Jarosław z kolegami rozprawi się z naziolami, czego mu życzę z całego serca, wyrwie ci oręż z ręki do końca. Zostanie ci jedynie mecenas Giertych, któremu internet pamięta jakże patriotyczną Młodzież Wszechpolską. I Misiek Kamiński" – kpi dziennikarka.

Piotrowska wyśmiewa przedstawicieli opozycji, przypominając, że Kamiński jest teraz twarzą PSL, a Adrian Zandberg, lider Razem, nosi koszulkę z podobizną Karola Marksa. Nie zapomina też o byłym szefie Nowoczesnej. "Brakuje tylko, żeby powiedział coś jeszcze Petru" – ironizuje. Na koniec stwierdza, całkiem poważnie: "Na kogo głosować, ludzie? Jak żyć?". Na post Piotrowskiej zareagowało kilkaset osób.

d1xug28
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xug28
d1xug28
Więcej tematów