Trwa ładowanie...
d4efa4d

Korwin-Mikke przesadził? Porównał uchodźców do wściekłych orków

Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych i bezkompromisowych wypowiedzi. Napływ imigrantów do Europy porównał do inwazji orków na tolkienowskie Śródziemie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Korwin-Mikke przesadził? Porównał uchodźców do wściekłych orków
(WP.PL)
d4efa4d

W czwartek, Janusz Korwin-Mikke opublikował na Facebooku mema, na którym widać kadr z filmu "Władca Pierścieni". Dwóch uśmiechniętych hobbitów Frodo i Sam, prowadzą rozmowę. "A może powinniśmy przyjąć orków. Mogliby nas ubogacić kulturowo i sprawić by nasza cywilizacja była bardziej różnorodna. To, że większość chce nam obciąć głowy, ie znaczy, że są źli. Nie bądźmy rasistami, szanujmy ich kulturę" - brzmi podpis pod obrazkiem.

Choć post cieszy się dużą popularnością, bo w ciągu zaledwie trzech godzin udostępniono go ponad tysiąc razy, w komentarzach pojawiają się także krytyczne głosy.
"Jesteście prości w tej swojej niechęci do obcych", "Sugerowanie, że każdy Arab to gwałciciel i terrorysta to jak mówić, że każdy ksiądz to pedofil. Równie dobrze może to zrobić Polak robak" "eden mój przyjaciel jest arabem. Zdecydowanie lepszą opinie mają tu Arabowie od Polaków" - piszą rozgoryczeni internauci. Zwolennicy polityka nie dają za wygraną, rzucając kolejne argumenty przeciwko przyjmowaniu uchodźców. Ta burza szybko się nie skończy.

d4efa4d

Podziel się opinią

Share

d4efa4d

d4efa4d
d4efa4d
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów