Trwa ładowanie...
d3039c9

Koronawirus w Polsce. Wzrost liczby zakażonych. Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. Ministerstwo zdrowia poinformowało o ośmiu nowych przypadkach. W sumie liczba osób, które zostały zakażone, wynosi 246.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Najnowsze dane
Koronawirus w Polsce. Najnowsze dane (WP.PL)
d3039c9

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. "Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych" - poinformowało ministerstwo zdrowia.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 z woj. śląskiego i po 1 osobie z woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób, które zostały zakażone koronawirusem to 246. Pięciu pacjentów zmarło.

Jak informuje Radio Zet, wśród 4 nowych przypadków koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim, 3 osoby są z jednostki wojskowej w Elblągu. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta trafili w dobrym stanie do Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku.

W sumie zarażonych zostało 246 osób, a 5 zmarło. Resort potwierdził również, że pierwszy pacjent zarażony koronawirusem zakończy w środę hospitalizację. "Wyniki pacjenta 'zero' są negatywne. Możemy go uznać za wyleczonego i w środę wypisać do domu. Niech ta informacja będzie światełkiem w tunelu, do którego wszyscy wjechaliśmy!!!" - poinformował Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze.

d3039c9

Koronawirus. Mapa zagrożenia

W internecie dostępna jest mapa, która pokazuje, jaka jest skala problemu i dokąd już dotarł wirus. Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3039c9

Podziel się opinią

Share

d3039c9

d3039c9
Więcej tematów