Trwa ładowanie...
d1vommp

Koronawirus w Polsce. Tychy. Zakażenia w Urzędzie Miasta. Zmiany w pracy magistratu

Koronawirus w Polsce. Pięciu pracowników tyskiego Urzędu Miasta ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. To oznacza zmiany w pracy urzędu.
Share
Koronawirus w Polsce. Zakażeni urzędnicy w Tychach
Koronawirus w Polsce. Zakażeni urzędnicy w TychachŹródło: Materiały prasowe
d1vommp

Koronawirus w Polsce. Zakażenia w Urzędzie Miasta w Tychach

Tyski Urząd Miasta poinformował o zakażeniu koronawirusem u jego pracowników. W związku z tym zdecydowano się na wprowadzenie specjalnych środków bezpieczeństwa. Osoby, które miały kontakt z zakażonymi zostały poddane kwarantannie. UM Tychy już od kilku tygodni działa na specjalnych zasadach. Większość spraw załatwia się przez internet, telefonicznie lub mailowo.

"U pracowników Urzędu Miasta Tychy potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z obowiązującymi procedurami służb sanitarnych i epidemiologicznych kwarantannie zostali poddani wszyscy (5 osób), którzy mieli kontakt z osobami zakażonymi. Wczoraj i dziś zostało także wykonane ozonowanie niektórych pomieszczeń w budynku urzędu" - przekazał UM Tychy.

d1vommp

Koronawirus w Polsce. Specjalne środki bezpieczeństwa w Urzędzie Miasta Tychy

"Urząd Miasta będzie funkcjonował tak jak do tej pory (klienci są przyjmowani tylko na parterze budynku w BOK). Zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie, mailowo, czy za pośrednictwem portali eurzad.umtychy.pl, epuap.gov.pl, sekap.pl. Jeśli sprawy wymagają wizyty w urzędzie zachowajmy maksymalną ostrożność i stosujmy się wszelkich zasad bezpieczeństwa" - apeluje tyski magistrat i przypomina o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego: zachowaniu wymaganego odstępu, zakrywaniu nosa i ust oraz dbaniu o higienę rąk.

Z danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wynika, że mamy w Tychach aktualnie 42 aktywnych chorych, wyzdrowiały 164 osoby (dwie w ostatniej dobie). Do tej pory odnotowano w naszym mieście 213 przypadków zachorowań na koronawirusa, zmarło 7 osób, 109 jest objętych kwarantanną, a 18 osób pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

Aukcja w Janowie Podlaskim. "Ataki na stadninę są polityczne"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1vommp

Podziel się opinią

Share
d1vommp
d1vommp
Więcej tematów