Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Mężczyzna wyskoczył z okna oddziału zakaźnego. Podano wynik jego testów

Mężczyzna, który wyskoczył z 1. piętra oddziału zakaźnego, nie jest zarażony koronawirusem. Jego stan jest bardzo ciężki. Do szpitala trafił z podejrzeniem SARS-CoV-2.
Share
Koronawirus w Polsce. Jest coraz więcej nowych przypadków zakażenia
Koronawirus w Polsce. Jest coraz więcej nowych przypadków zakażeniaŹródło: PAP, Fot: Aleksander Koźmiński
d44pjsd

- Pacjent jest w stanie ogólnym ciężkim. Ma bardzo poważne obrażenia centralnego układu nerwowego i twarzoczaszki. Wczoraj miał zabieg operacyjny w godzinach wieczornych - powiedział w rozmowie z Radiem Wrocław kierownik Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu prof. Waldemar Goździk.

Mężczyzna został przewieziony do placówki z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu przy ul. Koszarowej po otrzymaniu wyniku testu na koronawirusa. Był negatywny.

W środę po południu mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa został przyjęty na oddział zakaźny przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Kilka godzin później wyskoczył z okna sali na pierwszym piętrze. Trafił na OIOM i został podłączony do respiratora.

d44pjsd

Koronawirus w Polsce. Zmiany dotykają wszystkich Polaków

Do czwartku rano w Polsce potwierdzono 305 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Trwa społeczna kwarantanna. Rządzący sugerują pracownikom przechodzenie na pracę zdalną.

- Będziemy zmieniali ustawę o Radzie Ministrów, m.in. po to, żeby posiedzenia rządu mogły się odbywać w formule telekonferencji, żeby to była typowa Rada Ministrów, bo w tej chwili to jest obarczone pewnym kłopotem - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk w Programie 3 Polskiego Radia.

d44pjsd

Zobacz też: Politycy w obliczu koronawirusa. Sondaż IBSP dla programu WP #Newsroom

Źródło: Radio Wrocław

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44pjsd

Podziel się opinią

Share
d44pjsd
d44pjsd
Więcej tematów