Trwa ładowanie...
d4kwuwt

Koronawirus w Polsce. Kraków. Sanepid szuka klientów restauracji McDonald's

Koronawirus w Polsce. Kraków - sanepid szuka klientów restauracji McDonald's w centrum miasta. Zakażony był jeden z gości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Sanepid szuka klientów restauracji McDonald's w Krakowie
Koronawirus w Polsce. Sanepid szuka klientów restauracji McDonald's w Krakowie (pixabay.com)
d4kwuwt

Koronawirus w Polsce. Sanepid szuka klientów restauracji McDonald's

Krakowski sanepid na swojej stronie internetowej wystosował specjalny komunikat, który skierowany był do klientów restauracji McDonald's przy ulicy Grodzkiej 26 w Krakowie. Apel dotyczy klientów, którzy odwiedzili placówkę 3 sierpnia.

"Powiatowy Państwowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie na podstawie otrzymanego wyniku badań w kierunku SARS-CoV-2 oraz przeprowadzonego wywiadu epidemiologicznego z pacjentem informuje, że w dniu 3 sierpnia 2020 w restauracji McDonald, zlokalizowanej przy ul. Grodzkiej 26 w Krakowie przebywała osoba, u której w dn. 6 sierpnia, potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 " - brzmi komunikat.

d4kwuwt

Czytaj także: Warszawa. Pożar w Wawrze. Spłonęła willa "Czarnuszka"

Wszyscy, którzy byli w restauracji McDonald’s przy ulicy Grodzkiej 26, 3 sierpnia proszeni są o kontakt z sanepidem pod numerami telefonów: 602-347-817, 12-684-40-33.

Koronawirus w Polsce. Zakażeni pracownicy McDonald's w Dąbrowie Górniczej

Wcześniej McDonald's Polska informował o zakażeniu jednego z pracowników restauracji w Dąbrowie Górniczej. Przeprowadzono testy u 45 innych pracowników, które dały kolejne trzy wyniki pozytywne.

d4kwuwt

Czytaj także: Wizyta sekretarza stanu USA w Polsce. Ekspert komentuje podpisanie umowy

"Pragniemy zapewnić, że od zawsze wysokie standardy bezpieczeństwa oraz higieny McDonald’s były i są przestrzegane z najwyższą starannością. Restrykcyjne procedury mycia oraz dezynfekcji są standardem systemu McDonald’s. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników na bieżąco monitorujemy sytuację dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa, a także identyfikujemy potencjalne zagrożenia. Każdy pracownik restauracji mający kontakt z gośćmi stosuje środki ochrony osobistej (maseczka lub przyłbica oraz rękawiczki). Współpracujemy z odpowiednimi organami oraz jesteśmy przygotowani do podjęcia dalszych niezbędnych działań" - informuje McDonald's Polska.

Tęczowa flaga w szkole? Ostra reakcja ministra edukacji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kwuwt

Podziel się opinią

Share
d4kwuwt
d4kwuwt
Więcej tematów